DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1118084  autor: aeroxd
 25 cze 2021, 09:05
Witam. Szukam alternatywnej oferty na kartę dla a2mobile aby nie była na zasięgu Plusa myślałem o Orange Flex ale nie wiem ile trwa przeniesienie numeru zamawiając dodatkową kartę SIM i czy kiedyś można numer przenieść do innej sieci bez problemu. Chcę mieć rozmowy komórki i stacjonarne, SMS, MMS bez limitu a internet tak aby starczał na social aktualizacje filmy rzadko kiedy jak najtaniej chcę miesięcznie 30 max mogę dać ale żeby było w tym granie na czekanie choć to nie jest wymóg konieczny.
 #1118097  autor: Karlos20
 25 cze 2021, 12:42
Przeniesienie numeru do Orange Flex trwa do maksymalnie tygodnia. W aplikacji Flex, sam ustalasz datę transferu numeru, zamawiasz kartę SIM kurierem (2-3 dni robocze) lub dostajesz ją od ręki w salonie Orange za 0 zł albo kupujesz kartę w kiosku Inmedio, Relay lub 1Minute za 3 złote.
Pamiętaj o promocji pierwszych 3 miesięcy po 1 zł za dowolny plan, lub o bonusie 30 zł w drugim miesiącu korzystania z Flexa (kodzik polecający i instrukcje możesz dostać pisząc do mnie na PW).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118137  autor: aeroxd
 25 cze 2021, 20:01
Karlos20, poszło PW.
Remington, nie mam takiego telefonu.
 #1118150  autor: pakierhakierxd
 26 cze 2021, 04:21
Orange Flex wystarczy przenieść się od innego operatora z kodem FLEX3 (3mc za 1zł ) można wziąć plan 100 gb x 3

Pozdrawiam :)
 #1118192  autor: aeroxd
 27 cze 2021, 08:12
Czy można migrować z Orange Flex do innych sieci na kartę czy najpierw do Orange na kartę dopiero się uda?
 #1118195  autor: Karlos20
 27 cze 2021, 12:37
Można do innych sieci się normalnie przenosić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥