DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1117914  autor: Marchewek
 21 cze 2021, 12:45
Witam wszystkich na forum!

Potrzebuję jak najtanszej oferty dla babci na kartę z, rokiem ważności konta.
Najlepiej żeby były nielimitowane smsy/mmsy i rozmowy, internetu duzo nie potrzeba (1gb wystarczy). Zależy mi żeby pakiet były automatycznie odnawialne.
Siec i zarządzanie kontem ma być bez problemowe

W grę wchodzi tylko zasięg PLUSA przez co myślałem o A2 mobile 20zł/msc i wRodzinie 15zł/msc oraz LajtMobile 16zł/msc ale nie mam zaufania do tylko internetowych sieci. Co myślicie?
 #1119100  autor: rymi
 18 lip 2021, 10:56
wrodzinie [marka firmy Aero2] i a2mobile [obecnie marka firmy Premium Mobile] mają tego samego właściciela czyli grupa Cyfrowy Polsat. To ta Grupa co jest też właścicielem Polkomtela czyli marki Plus

Ojciec siedział na pakiecie rozmów w a2mobile od lat, ale teraz dostał smartfona więc go przeniosłem do wrodzinie i siedzi od kilku miesięcy. Nie widzi żadnej różnicy - no bo jak miałby widzieć jak używa i tak nadajników Plus'a.
 #1119131  autor: Karlos20
 18 lip 2021, 21:26
Jeszcze jest Klucz Mobile (też zasięg Plusa), wyróżniają się tam tanie SMSy poza pakietami (9gr/szt), choć w pakietach jest korzystniej (szczególnie z internetem). Do tego RWK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥