DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1117416  autor: qween_qweek
 07 cze 2021, 16:05
Obecnie korzystam z T-Mobile Frii Mix i mam umowę do dzisiaj 😅 Za 25 zł mam 10 GB internetu, ale jest to abonament na 2 lata
Nie potrafię się zdecydować, którą ofertę wybrać. Przede wszystkim chciałabym przejść na kartę. Tutaj od razu moje pytanie: czy wszyscy operatorzy oferują tutaj umowy bezterminowe, które można wypowiedzieć bez kary w każdym momencie? (Pytam, bo może po prostu kilka sieci sobie posprawdzam).
Preferuję kartę, bo te 10 GB na spokojnie mi wystarczało, choć przed pandemią na styk i nie ma co pchać się tam na kolejne 2 lata. Teraz będę wychodzić więcej, więc minimum te 15 GB byłoby spoko. W podobnej cenie za 25 zł, ewentualnie w przyszłości przejdę na coś wyższego.

Zastanawiam się nad pozostaniem w T-Mobile, ale przejściem na ofertę "Bez limitu M". Oferują tam 20 GB, ale trochę jest dla mnie niejasne jak się dostaje te drugie 10.
Ewentualnie Heyah 01, bo brzmi atrakcyjnie i zasięg T-Mobile mam sprawdzony.
Ja jestem ciemna i na internetach się nie znam, ale dotychczasowa szybkość mi wystarczała.

SMS-y i rozmowy mogą pozostać bez limitu.

Z góry dziękuję za propozycje!
 #1117424  autor: fwitkowski17
 07 cze 2021, 19:51
W T-Mobile GO! po każdym doładowaniu otrzymujesz bonusowy pakiet internetu. Czyli po doładowaniu za 25 zł otrzymasz 10 GB, po doładowaniu za 30 zł dostaniesz 15 GB itd.. Aktywacja Pakietu "Bez Limitów" powoduje przyznanie kolejnego pakietu internetu - dla opcji M - 10 GB, dla L - 15 GB. Czyli sumarycznie dla opcji M masz 20 GB, a dla L - 30 GB.