DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1117394  autor: jogus48
 06 cze 2021, 16:04
Witam, zmieniłem pracę i mam problem z zasięgiem. Posiadam Poco X3 6/128 od miesiąca, nie aktualizowałem Miui i nie mam opcji w ustawieniach VoWIFI, na razie poczekam z aktualizacją - moje uprzedzenia.

Do tej pory miałem a2mobile, spisywało się ale system z aplikacją Wifi Calling od A2 głupieje - czasem ktoś dzwoni i dialer się nie pokazuje - tylko sam dzwonek.

Zastanawiam się nad zmianą sieci na taką co jakby systemowo ma VoWiFi, ale nieopartą na Play. Do tej pory używałem a2mobile za 19zł, pakiet Niewyczerpalne wszystko.
 #1117633  autor: jogus48
 13 cze 2021, 13:27
Wygląda na to, że muszę wybrać coś, co korzysta z zasięgu Play. Podobno są problemy z VoWIFI na Poco X3 i ogólnie Xiaomi w Orange.

Jednakże z sieci opartych na Play tylko w Mobile Vikings wiem cokolwiek na temat sieci. Pozostali, tj. Red Bull, Virgin, Play (chyba że o którymś zapomniałem) bardzo ukrywają parę tematów.

Interesują mnie 3 kwestie:

-rwk
-jeśli któraś z tych sieci korzysta z nadajników dajmy Orange, to czy korzysta z LTE? Jeśli tak to z pełną prędkością?
-Opłata za MMS w pakiecie. Z tych wszystkich sieci tylko Mobile Vikings jasno mówi, że MMS jest w pakiecie.

Jedynie Mobile Vikings chyba zaspokaja moje wymagania, razi mnie tylko sposób doładowania.
 #1117635  autor: maniek357
 13 cze 2021, 13:41
Orange we Flexie nie robi problemów z blokowaniem VoLTE i WiFiCalling. Na Realme 7 5G jeszcze jak miałem prepaid Orange Free, to zablokowali. Teraz we Flex działa już 3 miesiące.
 #1117782  autor: Robin560
 17 cze 2021, 11:05
jogus48 pisze:
13 cze 2021, 13:27
Wygląda na to, że muszę wybrać coś, co korzysta z zasięgu Play. Podobno są problemy z VoWIFI na Poco X3 i ogólnie Xiaomi w Orange.

Jednakże z sieci opartych na Play tylko w Mobile Vikings wiem cokolwiek na temat sieci. Pozostali, tj. Red Bull, Virgin, Play (chyba że o którymś zapomniałem) bardzo ukrywają parę tematów.

Jedynie Mobile Vikings chyba zaspokaja moje wymagania, razi mnie tylko sposób doładowania.
co do VoLTE I VoWiFi na zasięgu play jest w play, Mobile vikings, RedBullMobile, i Vectrze
w Mobile vikings można doładować nie tylko kartą ale i blikiem

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1117787  autor: Karlos20
 17 cze 2021, 13:51
Robin560: Blik i karta płatnicza służą, do autodoładowań do przedłużenia paczek Match. Można też zasilić Portfel, na określone kwoty. Doładowania Play też tam działają, ale nie wydłużą ważności środków (tylko paczki Match dają RWK na środki w Portfelu).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥