DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1117389  autor: zuku
 06 cze 2021, 13:15
Cześć,
obecnie używam internetu z Orange Free na Kartę, doładowuje tą kartę kwotą 300zł z tego mam 1150GB internetu, który wystarcza mi na około 7, nieraz 8 miesięcy.
Moje pytanie jest, czy jakiś operator obecnie ma jakąś lepszą ofertę, czy nie mam co szukać?

dziękuję
 #1117392  autor: Karlos20
 06 cze 2021, 14:21
Jeśli chodzi o kartę, to jeszcze jest INK 2.0 od Play. Za doładowanie 200 zł możesz dostać 200GB bonusu na 150 dni, przy 50 zł to 25GB bonusu, a za 50 zł wykupujesz dodatkowe 100GB na pełnej prędkości na miesiąc czasu. W czasie aktywnej usługi po wyczerpaniu wszystkich GB prędkość neta spadnie do 1 mbps (bez limitu danych).

A tak poza tym OFNK jest bezkonkurencyjne, gdyż nikt nie oferuje opcji wydłużania ważności GB z doładowań na minimum rok czy 1TB neta z no-limitem na rozmowy, smsy i mmsy za 360 zł na cały rok. Do tego dochodzi jeszcze promocja 3x 40GB na lato za jednorazowe 15 zł, które są konsumowane w pierwszej kolejności i odkładające w czasie zużywanie GB z doładowań oraz neta z usługi no-limit.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥