DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1116936  autor: Burito
 28 maja 2021, 12:43
Witam, czy możecie mi pomóc w kwestii doboru najlepszej oferty w sieci PLAY, interesuje mnie oferta na samą kartę SIM, numer będzie przeniesiony z sieci PLUS.
Wskazane nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy, internet z 10-20 GB. Czy można taką ofertę dostać za 20-30 zł ?
Ostatnio zmieniony 03 cze 2021, 18:13 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Przenoszę do działu "Jaką ofertę wybrać?"
 #1117254  autor: fwitkowski17
 03 cze 2021, 12:20
Jeżeli chcesz abonament to oferta jest spoko, jednak w ofercie na karcę RBM SieMa na kartę (nie PL) masz w zasadzie to samo, tylko 20 GB internetu (ale bez kumulacji) za 30 zł
 #1117268  autor: Karlos20
 03 cze 2021, 18:17
SOLO XL za 35 zł / co 30 dni. Bez limitu minut/SMS/MMS i bez limitu danych po szybszych 20GB (1 mbps lejek). Aktualnie ofertę abo z lejkiem 1 mbps dostaniesz w Play za... 55 zł/mies, dostając tyle samo szybszego neta + podstawowy pakiet PLAY NOW TV. To słaby deal dopłacając 20 zł do kilkunastu kanałów TV w apce PLAY NOW TV, mając identyczne parametry ofertowe, co w prepaidzie, bez wiązaniem się 24-miesięcznym kagańcem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1117518  autor: Michu
 10 cze 2021, 08:37
Ja polecam Mobile Vikings. 25zł za 25GB i nolimit + kumulacja GB.
Latają na PLAY (plus roaming krajowy Orange/T-Mob)

Super support - luźna, ale konkretna komunikacja. Wspierają inicjatywy społeczne.

Ps. A jak zaprosisz znajomych dostajesz zniżkę ;)