DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1116844  autor: Pawel28
 24 maja 2021, 21:28
Witam szukam oferty na kartę za 30 złotych lub trochę więcej dzwonie i smsuje mało ale chcę mieć bez limitów za to korzystam dużo z internetu w telefonie do tego udostępniam przez hotspot WiFi na laptopa i potrzebuje około 50 GB miesięcznie obecnie używam taryfy Nowy Plush na kartę za 30 złotych ale mam problem ze słabym zasięgiem w plusie jest kiepska jakość połączeń i wolny internet czasami nie da się z niego korzystać dlatego szukam oferty u nowego operatora testowałem ostatnio Play na kartę odnowa i byłem zadowolony tylko za mało internetu w pakiecie tylko 20 GB dlatego rozważam tylko Orange Free i T mobile GO bo są dodatkowe bonusy GB za doładowanie i tanie pakiety internetu jakbym chciał dodatkowo dokupić GB operatorzy wirtualni odpadają bo mogą być problemy z zasięgiem doładowuje telefon miesięcznie za 50 złotych do tego chcę mieć w rozsądnej cenie rok ważności konta.
 #1116845  autor: Karlos20
 24 maja 2021, 22:30
> T-Mobile GO: "Bez Limitu XL". Ładujesz za 40 zł i dostajesz 20GB. Włączasz usługę i dostajesz dodatkowe 20GB + SuperNet Video, z nielimitowanym netem na wybrane aplikacje video na telefonie, z prędkością do 5 mbps. Razem 40GB podstawowego neta.
> OFNK: zasilasz online na stronie Orange konto za 30, a potem 2x po 5 zł i otrzymujesz na miesiąc czasu bonus łączny 35GB. Następnie odpalasz usługę no-limit minut/SMS/MMS + 20GB + Social Pass (nielimitowany net na apki i serwisy społecznościowe). Razem masz 55GB.
> Play SOLO XL i taryfa PNK Lubię To! Ładujesz konto za 35 zł i dostajesz skromne 0,5GB, ale odpalasz pakiet SOLO XL i dostajesz 20GB neta, po których net zwalnia do 1 mbps (bez limitu GB).
> Orange Flex: za 30 zł dostajesz Social Pass + 30GB neta + dodatkową kartę SIM za darmo, tak, aby odciążyć telefon od funkcji routera wifi. W tej ofercie mogą wpadać dodatkowe, darmowe paczki GB, bądź można je dostać za polecenie 5 osób. Jednorazowo za darmo można też odpalić 100GB ważne 6 miesięcy (warunek to aktywny plan). No i pierwsze 3 miesiące są po 1 zł, w których możesz wybrać 100GB neta + Social Pass, a za 10 zł na miesiąc wykupić Video Pass czyli nielimitowany net na apki i serwisy video, np. Youtube, Player, Ipla, Canal+ i inne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116909  autor: Nabuchodonozor
 27 maja 2021, 17:59
Rozważ Orange, spręż się wydaj 360 zł jednorazowo i kup roczny pakiet 1 TB danych (plus bonus z doładowań), rozmowy, sms/mms bez limitu. Około 100 GB miesięcznie wyjdzie przeciętnie. I przez rok masz spokój. A , i w tym masz 30 GB w UE skumulowane.