DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1116613  autor: Karlos20
 18 maja 2021, 05:08
Flex. 15GB + no-limity + WiFi Calling. Wszystko za 25 zł/mies. Pierwsze 3 miesiące po 1 zł lub 30 zł bonusu w drugim miesiącu korzystania.
Mobile Vikings (zasięg Play). Wszystko bez limitu w kraju + 20GB + WiFi Calling. 25 zł/mies.
Obie opcje są prepaidowe, z autoodnawianiem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116691  autor: Karlos20
 20 maja 2021, 13:51
...i myślisz, że PayU jest lepsze od autodoładowania w tym samym dniu każdego miesiąca kalendarzowego, z podpiętej karty płatniczej? Kiedyś chyba na forum była sytuacja, że ktoś utracił zgromadzone GB właśnie z tego pozornego doładowania cyklicznego PayU w ramach Play na Kartę, bo bonus GB za tą formę płatności cyklicznej miał ważność 30 dni, a nawet 29 dni, niekiedy takie doładowania nie były realizowane.
Sam kiedyś miałem cykliczną płatność za eFaktury w Play Abonament (inny operator płatności - Blue Media) i 2x miałem sytuację, w której płatność cykliczna nie udała się pomimo posiadania środków na koncie bankowym - a wiadomo, niezapłacenie faktury w terminie to odebranie rabatu 5 zł.
A cykliczna płatność z podpiętej karty płatniczej, zawsze działa (Player, Spotify, iCloud, Orange Flex). Bez problemów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116696  autor: Remington
 20 maja 2021, 14:45
Karlos20 pisze:
20 maja 2021, 13:51
...i myślisz, że PayU jest lepsze od autodoładowania w tym samym dniu każdego miesiąca kalendarzowego, z podpiętej karty płatniczej?

Czy ja gdzieś tak napisałem? Wskazałem jedynie, że oferta może być znacznie szersza niż wcześniej wymienione.