DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1116483  autor: Kartowiec
 14 maja 2021, 21:38
Cześć,
Prześledziłem wątki, przeanalizowałem oferty operatorów lecz proszę Was o pomoc.
Bo kogo mam pytać jak nie użytkowników telepolis :) ?

Jaka jest najtańsza oferta na kartę, która nie działa na nadajnikach Plejowskich.
Obecnie mam virgin mobile, pakiet mini 9.

Moje oczekiwania:
Dzwonię dosyć mało - do 60 minut w miesiącu, wysyłam max 30 smsów w miesiącu.
Zużywam internetu w okolicach 2GB na miesiąc.

Oczywiście jakiś miesiąc może się zdarzyć gdzie więcej zużyje minuty czy internetu (ale to naprawdę rzadkość).

Virgin byłby dla mnie idealny, bo za 10 zł(dokupuje jeden pakiet 1GB za 1zł) mam to co chciałem. Jednakże virgin działa na nadajnikach Play - a ja osobiście mam duże zastrzeżenia do zasięgu tej sieci. I mam dosyć tej sieci - pora "uciec" gdzie indziej.

Szukam oferty która spełniłaby moje kryteria(i oczywiście tania) - najlepiej jakbym się zmieścił w 10 zł ( a wiem, że może być to ciężkie).
Osobiście myślałem o:

-Orange free na kartę. Ładuje konto za 100 zł i mam 50gb internetu + 100 zł do wykorzystania. Załączam rwk za 6 zł.
A przy końcu ważności bonusu internetowego dokupuje przedłużenie pakietu internetowego za 29 zł na rok...

-Lycamobile ( dużo na forum się naczytałem negatywnych rzeczy o tej sieci...)
Pakiet S na 12 miesięcy (pakiet aż nadto jak na moje zapotrzebowanie - no limit i aż 35gb). Miesięcznie wychodzi 13,60 zł.

Jak myślicie powyższe oferty są dobrymi ofertami, które znalazłem ?
Może znacie inne oferty, których nie zauważyłem.

Pozdrawiam wszystkich - miłego dnia.