DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1116199  autor: Magenta7
 08 maja 2021, 10:35
Cześć,
szukam najlepszej (najtańszej) oferty, która obejmie:
1) maksymalnie szeroki pakiet tv (najlepiej z 4k i canal+),
2) 2x telefon komórkowy (no limit+przynajmniej LTE od 25GB wzwyż)
3) internet stacjonarny (przynajmniej 150Mb/s)
4) najlepiej z umową na czas nieokreślony

Obecnie mam oba telefony w Play, 25zł - 25GB (bez lejka, no limit) + int. stacjonarny w Play (150Mb/s za 35zł). Do tego od czasu do czasu dorzucam playera z c+ na miesiąc za 45zł, ale tam nie ma 4k. I teraz pytanie, czy jestem w stanie gdziekolwiek uzyskać coś lepszego. Chciałbym mieć przynajmniej zachowane te same parametry, które mam, ale przy cenie niższej niż 130 zł/miesiąc z tv.

Będę baaardzo wdzięczny za pomoc!
 #1116754  autor: Karlos20
 22 maja 2021, 12:55
Możesz wybrać Orange, tam mają Orange Love z umową na czas nieokreślony. Najpierw sprawdź, czy jesteś w zasięgu usług stacjonarnych.
Na Twoim miejscu bym zostawił to co masz obecnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥