DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1116110  autor: prezes22
 06 maja 2021, 18:22
Witajcie,
Dotychczas korzystałem z oferty Orange Love dla firm z dwoma numerami komórkowymi, gdzie był plan no limit rozmowy/sms/mms + 15 GB internetu na każdy numer oraz dodatkowo internet LTE 999 GB/mc w zarejestrowanej strefie. W orange taki pakiet wychodzi mi na poziomie 90 PLN + vat czyli ok 110 PLN bez czynszu za telefony/modem (które już mam i nie potrzebuję nowych).
Kończy mi się umowa, zatem pytanie - czy znajdzie się u jakiegoś innego operatora (preferowani Orange/Plus/T-Mobile) korzystniejsza oferta na taki zestaw jak powyżej? Może być taryfa dla firm, może być na osobę prywatną.
 #1116119  autor: Karlos20
 06 maja 2021, 19:47
prezes22: polecam sprawdzić ofertę Magenta Biznes. Dostajesz taryfę głosową + dodatkową kartę do neta, obie z nielimitowaną transmisją danych (bez limitu GB), z określoną prędkością, nawet do 200 mbps lub więcej.
Rozważ ofertę T-Mobile, jeśli nie dogadasz się z Orange - dla przedłużających pomarańczowy operator dodaje wybraną dodatkową usługę za 0 zł, np. dodatkowa paczka GB, czy minuty na rozmowy międzynarodowe, nie mówiąc o rabatach za łączenie usług.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116306  autor: prezes22
 10 maja 2021, 22:32
Dzięki za pomoc @Karlos20
Faktycznie - po rozmowie z konsultantem Orange okazało się, że zaproponowana przez niego oferta była dużo lepsza niż ta na stronie. Przede wszystkim - zamawiając samą usługę bez sprzętu (telefonów, modemów) - jest taniej, dodatkowo rabaty za zgody marketingowe, terminowe opłacanie i łączenie usług (oferta Love dla firm).