DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1115107  autor: sueprmichalpol
 17 kwie 2021, 11:36
wolfrom pisze:
17 kwie 2021, 11:10
Co to za usługi zamierza pan oferować, że chce pan je sprzedawać za każdym razem z innego numeru telefonu?
Po prostu kiedyś była taka aplikacja jak "2nr" która już nie działa, dzięki której nie musiałem podawać swojego prawdziwego numeru telefonu tylko właśnie tymczasowy np. na olx czy też jak musiałem podać numer telefonu na stronie i jednocześnie wyrazić zgody marketingowe - i to mi się podobało, że miałem taki tymczasowy numer tel. który mogłem jak zaczynał się spam robić lub był mi już nie potrzebny zmieniać.
 #1115112  autor: Karlos20
 17 kwie 2021, 12:29
Warto dodać, że zmiana numeru standardowego to 4 zł, a "złoty" numer kosztuje 25 zł. *660*# to kod obsługujący zmianę numeru w prepaidzie Orange (nie działa w nju). Flex pozwala na zmianę numeru telefonu (odpłatnie) z poziomu aplikacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115169  autor: Karlos20
 18 kwie 2021, 00:40
rymi: Usługa Orange Ekstra Numer dla nowych numerów, nie jest dostępna od dnia 23.08.2020. Klienci, którzy mają aktywny OEN i go cyklicznie opłacają, będzie on świadczony do momentu jego wyłączenia.
Więcej: >> https://www.orange.pl/omnibook/odwolani ... stra-numer

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥