DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1114671  autor: happer
 06 kwie 2021, 13:48
Witam, poszukuje dowolnej oferty na 4 numery ponieważ wszystkim kończy się już abonament. Tak jak wspomniałem w temacie zależy mi na stabilności sieci oraz dobrym zasięgu gdyż trzy z tych numerów będą wykorzystywane na wsi.

Obecnie miałem wszystkie zarejestrowane w sieci Orange:

1 nr - Plan Optymalny za 39,99 zł. / mies. po rabatach,
2 nr - Plan Optymalny za 19,99 zł. / mies. po rabatach,
3 nr - Plan Optymalny za 19,99 zł. / mies. po rabatach,
4 nr - Plan Mobilny 45 za 30 zł. / mies. po rabatach.

Wszędzie były no limity (ew. jakieś infolinie były płatne) + w Planach Optymalnych było po 24 GB / nr, a w Planie Mobilnym 21 GB.

Głównie zależy mi aby za wszystkie cztery numery nie przekroczyć miesięcznie 100 zł. (im taniej tym lepiej ;) ) oraz aby wszędzie były ,,no-limit'y". Internet nie ma aż tak dużego znaczenia, to co mam obecnie (ok. 20 GB / nr ) zdecydowanie mi wystarcza.

Oferty łączone jak najbardziej wchodzą w grę.
 #1114677  autor: iphoneski
 06 kwie 2021, 16:49
Ja bym na twoim miejscu rozważył pozostanie na obecnych warunkach. Przy czterech numerach i paczkach internetu, jakie w nich masz miesięczna opłata nie jest jakoś wybitnie wysoka. Jeśli zależy ci na stabilnej sieci musisz i tak przygotować się na opłaty rzędu 25 zł za numer. Obecnie płacisz 10 zł drożej za całość, a przynajmniej wiesz, że ci działa. Dla oszczędności 10 zł ja bym tego nie dotykał.
 #1114698  autor: Staruszek
 07 kwie 2021, 08:21
Cztery numery w Virgin 72.50, no limits i 30 giga na kartę. Infrastruktura play, orange i t-mobile.
Sam rozważam tą ofertę. Mam trzy numery w netii 60 i 12 giga na karcie ( nadajniki plusa), a w virgin będę miał 30 giga na karcie za 58 zł.
 #1114700  autor: iphoneski
 07 kwie 2021, 08:58
@Staruszek
Ta opcja raczej odpada, bo w pytaniu kryterium wyboru miała być stabilność sieci, a w Virgin zasięg Orange czy T-M jest w ramach roamingu krajowego, więc jakość sieci gorsza niż na kartach tych operatorów. No i w dalszym ciągu brak choćby VoLTE, więc też jakość połączeń spadnie (o ile oczywiście autor korzysta z VoLTE)