DAJ CYNK
  • :?: Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?: Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1114515  autor: kawkanapodwieczorek
 01 kwie 2021, 22:56
Cześć, mam pytanie czy można by było mi pokazać jakieś ciekawe oferty na kartę? posiadam abonament w play oraz orange | orange to tak moi rodzice ale posiadałem i chwaliłem do czasu, w skrócie potrzebuje karty sim która będzie kompatybilna z każdym telefonem np. nokia 3310 lub Samsung Galaxy S20... Karta będzie używana od święta bo no szczerze rzadko kiedy będe dzwonić co najwyżej kupować pakiety internetu np. dla kuzynostwa jeżeli będzie potrzebowało do youtube, ważne jest dla mnie żeby nie krócej była ważna niż 365 dni:)
najbliższe bts: PLAY, ORANGE, T-MOBILE, AERO 2 : | Plus trochę dalej ale jak pójdziesz na pole to będzie:)

ps. mam 13 lat jeżeli to tutaj nie dozwolone to sorka... Dowód mam żeby rejestrować na siebie karty i wpłacać blikiem. :D
 #1114518  autor: Remington
 01 kwie 2021, 23:09
Kawka w tak młodym wieku?

Na niektórych forach dają ostrzeżenia jak ktoś zadaje pytanie bez przeszukania dotychczasowych wątków, ale niech Ci będzie nastolatku. Było ze sto razy:

viewtopic.php?f=81&t=130410

viewtopic.php?f=81&t=130124

viewtopic.php?f=81&t=92026

viewtopic.php?f=81&t=129557

viewtopic.php?f=81&t=130723
 #1114524  autor: kawkanapodwieczorek
 02 kwie 2021, 08:23
Dzięki za linki, wieczorami za długo nie szukam rzeczy:) | pomijając karty sim mam przezwisko kawka bo znajomi wiedzą że rodzice zakupili ekspres do kawy z którego ja ciągle robię kawę znajomym rodziców itp, i tak powstało przezwisko kawka i dodałem napodwieczorek | Ale bardzo dziękuje Junior Adminie ( Redmingtonie ) myślę że temat do wyłączenia jeżeli u was jest tak:)