DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1113346  autor: Karlos20
 13 mar 2021, 20:39
RWK w Plusie nie nabywasz przy aktywacji promocji z darmowymi 3 miesiącami, trzeba ją aktywować samodzielnie, a potem zasilając po prostu konto. W Plus Elastycznej na kartę włączamy promocję RWK raz i z automatu co 30 dni się odnawia, w tym czasie każde doładowanie to 365 dni wychodzących + bonus z zasilenia na określony czas.
W Fakt Mobile bonus MNP nie jest spektakularny, ale 20GB na 60 dni to spoko opcja. RWK jest jako bonus, ale i tak go nabywasz za każde doładowanie. Dodać trzeba o usłudze no-limit za wydane 15 zł za minuty i SMSy, która jest za darmo aktywowana. Przy bonusie za przeniesienie, tak naprawdę wydając 30 zł w ciągu 2 miesięcy możemy rozmawiać i SMSować bez limitu do końca bieżącego miesiąca kalendarzowego. O usłudze 15-złotowego progu wydatków, pisaliśmy w wątku o Fakt Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1113347  autor: SomalijskiWluczega
 13 mar 2021, 20:58
Karlos20

Zaraz zaraz - ale w plus elastycznym jest tzn. Opłata za brak aktywności w wysokości 3 zł miesięcznie. a ja chciałem mieć rok spokoju i nie doładowywać konta (no ok ten 1 raz 5zł na początku tak ale nic więcej) a tu po tych 3 miesiącach kasować mnie chcą 3zł miesięcznie jak karta będzie leżeć w szufladzie...
Czy plus na kartę ma jakąś inną taryfę na start z RWK i bonusami ale bez obowiązku potem korzystania z Ich usług?
Bo jeśli nie to plus odpada w takim wypadku...
 #1113349  autor: 24bis24
 13 mar 2021, 21:12
SomalijskiWluczega pisze:
13 mar 2021, 20:58
Zaraz zaraz - ale w plus elastycznym jest tzn. Opłata za brak aktywności w wysokości 3 zł miesięcznie..
nie ma takiej opłaty :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1113353  autor: SomalijskiWluczega
 13 mar 2021, 21:23
24bis24:
nie ma takiej opłaty?

Jesteś tego pewien? Bo w cenniku taryfy elastycznej plus na kartę od 8 stycznia 2021 r. na zielonym tle pisze jak byk że jest taka opłata w wysokości 3zł miesięcznie...
 #1113355  autor: 24bis24
 13 mar 2021, 21:27
Jestem tego pewien, że na dzień dzisiejszy nie ma takiej opłaty. Najpierw karlos miał problem ze znalezieniem regulaminu teraz Ty z interpretacją.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1113356  autor: SomalijskiWluczega
 13 mar 2021, 21:32
Fakt. Na dzisiaj. Doczytałem w cenniku że opłata będzie pobierana od 14 września 2021 roku...
 #1113359  autor: Karlos20
 13 mar 2021, 22:09
Opłata będzie od wyżej podanego terminu. Aktywacja usług płatnych i bezpłatnych, doładowanie konta, zużywanie środków z pakietów czy złotówek, zwalnia z daniny 3-złotowej. Plus zresztą poinformuje o zmianach, gdyż podał tylko termin wprowadzenia opłaty i ją umieścił w cennikach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥