DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1113075  autor: lee
 09 mar 2021, 18:56
Mam "trzy" aktywne karty. Play jest obecnie tak dobrym operatorem że mam aktualnie dwa numery z Play w kontaktach z których czasem dzwonię na jeden. Po co mi stan darmowy?
 #1113079  autor: Remington
 09 mar 2021, 20:01
@lee
jeśli chcesz mieć niezmienność warunków, to Odnowa najlepsza. Zasilić by było na koncie np. 35 zł, wtedy za 5 zł kupić pakiet 100 sms, a za pozostałe 30 zł dwa pakiety po 100 minut, powinno Ci to na długo starczyć jeśli dobrze rozumiem to co pisałeś o swoim sposobie korzystania. Konto puste, więc nie musisz martwić się o nic poza tym by skorzystać z telefonu raz na rok.
 #1113080  autor: lee
 09 mar 2021, 20:08
Tak. Jak chce kupić pakiet ładuje ile potrzebuje PLN z konta odpalam pakiet i już ale w przypadku vm i braku pakietów tam zawsze ładowałem więcej żeby zawsze mieć na minuty do wszystkich w razie potrzeby.
Dlatego też oferta z niską stawką oraz ewentualnie darmowy lejek to dla mnie bomba "witaminowa"
Do przeniesienia mam dwie karty więc problemu nie ma. Każdą z kart zmigruje do innej sieci. Wtedy będę miał większy wybór pakietów.
 #1113187  autor: lee
 11 mar 2021, 18:18
Nie mogę już edytować. Sprawdziłem i tak. Faktycznie odnowa stan darmowy jest tylko wtedy aktywny gdy na koncie jest powyżej 0pln. Czyli defakto przy takim korzystaniu nie można mówić o tym że będzie do Play za 0pln.
Orange to Orange za aktywację dniówek 6pln... No cóż w Orange nic się nie zmienia.
A2mobile ok jest 10gr ale jest to cennik promocyjny i w każdej chwili może zostać wycofany. Cennikowo jest 18gr.
Klucz i w rodzinie raczej nie chociaż ten pakiet na 60dni i 24 miesiące ważności konta są ok.
To może tak. Czy ktoraś oferta oprócz faktu rzecz jasna ma rok ważności konta i lejek przy jednoczesnej niskiej stawce? Bo chyba aż tak dobrze nie ma.
 #1113196  autor: Remington
 11 mar 2021, 20:55
lee pisze:
11 mar 2021, 18:18
A2mobile ok jest 10gr ale jest to cennik promocyjny i w każdej chwili może zostać wycofany. Cennikowo jest 18gr.

To nie ma nic do rzeczy, cenniki też się zmieniają, czego mieliśmy dużo przykładów w ostatnim czasie. Jedyną "gwarancję" niezmienności cen masz w Play Odnowa gdzie możesz kupić pakiety minut na zaś. Moim zdaniem, niska stawka w FM nie utrzyma się już zbyt długo.
 #1113219  autor: lee
 12 mar 2021, 07:18
Może i masz rację zobaczymy. Do 5 kwietnia wszystko się może zmienić... na gorsze. Do tego chyba zarządza tym ktoś bez wiedzy bo w taryfie2012 jest jedno saldo. Nic nie oznajmili w związku z bonusem z klubu Virgin plus 50% oraz od 10pln pakiet 100mb gratis. Zakończą tą ofertę promocyjną po cichu tak jak w RWK czary mary i gdzie się podziały dwie usługi stary program doładowań za 1pln na 90dni i ten nowszy? Wyparowały nawet nie wiem kiedy...
 #1113225  autor: TomLee
 12 mar 2021, 10:44
W odnowie możesz mieć na koncie 1-2 zł po wykupieniu pakietów i SD będzie utrzymany. W play można doładować konto dowolną kwotą od 5-300 zł, może to być np. 32 zł.