DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1112148  autor: blacQ1
 23 lut 2021, 08:48
No tak fakt mobile wprowadził ofertę za 15 zł po przekroczeniu blokada ok , ale nie ma mms jeden minus (przeglądam ofertę hyhay na kartę za 12,50 zł i mają noł limit plus mms ) nie do przegadania!
 #1112149  autor: Remington
 23 lut 2021, 09:12
Co Ty porównujesz, przecież tam to kosztuje 25 zł, a rabat 50% jest tylko na miesiąc.

Te 15 zł w FM to super oferta dla tradycjonalistów, seniorów itp., którzy potrzebują rozmawiać, czasem wysłać sms.
 #1112150  autor: blacQ1
 23 lut 2021, 09:16
Remington , ja mam na uwadze cały czas ofertę na kartę
Znajoma raz miała ofertę hyhay i płaciła 12,50 to było parę mc temu
 #1112155  autor: SomalijskiWluczega
 23 lut 2021, 10:08
blacQ1 pisze:
23 lut 2021, 09:16
Remington , ja mam na uwadze cały czas ofertę na kartę
Znajoma raz miała ofertę hyhay i płaciła 12,50 to było parę mc temu
blacQ1
zapewnie chodziło Ci o heyah na kartę?
Jeśli tak to tylko za pierwszy miesiąc po przeniesieniu numeru było kiedyś połowę stawki a potem normalnie 25zł miesięcznie.
Ja akurat załapałem się na darmowy miesiąc w heyah a potem 25zł i miałem razem 35GB internetu.
Ale to jeszcze nic. Bo np w Lycamobile.pl dają przez 6 miesięcy nowym klientom lub po przeniesieniu (dają jeszcze 4 miesiące po 5zł gratis) za 10zł miesięcznie no limit rozmowy, smsy i 35GB internetu. Do tego tanie rozmowy na komórki do większości krajów UE za 39gr/min brutto.
Wszystko na zasięgu PLUS.
Więc pytanie jaki zasięg ma u Ciebie sieć PLUS ?

Pozdrawiam
 #1112156  autor: Remington
 23 lut 2021, 10:25
blacQ1 pisze:
23 lut 2021, 09:16
Remington , ja mam na uwadze cały czas ofertę na kartę
Znajoma raz miała ofertę hyhay i płaciła 12,50 to było parę mc temu

Tak jak napisałem, w Heyah ten rabat jest na miesiąc, czyli znajoma nie „płaciła” tylko „raz zapłaciła” te 12,50 zł.

Wydzielam do osobnego wątku w dziale o poszukiwaniu ofert, aby nie zaśmiecać wątku o FM dyskusjami o innych ofertach.