DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1112298  autor: asziatko
 24 lut 2021, 23:26
Dane się zgadzają wszystkie.

A jak jest z PLN co są na koncie, w chwili przeniesienia są przenoszone wraz z numerem czy przepadają bezpowrotnie?.

W Kontakcie,
Artur
 #1112301  autor: Karlos20
 24 lut 2021, 23:36
asziatko: nigdy nie są przenoszone niewykorzystane środki pomiędzy sieciami. Choć ostatnio za 20 zł będzie można niewykorzystaną kasę odzyskać na konto bankowe, wypełniając specjalny wniosek na stronie operatora. Jeśli nie masz tam dużo środków, nie warto się w to bawić i warto wyczerpać kasę do zera lub do momentu pełnego przeniesienia numeru - wszystko zależy, czy to jest Twój główny numer telefonu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1112304  autor: babciagienia1p
 25 lut 2021, 06:38
asziatko pisze:
24 lut 2021, 23:13
To jest jeszcze nie co zapasu dni do 10 marca 2021 roku, złożę najpierw wniosek przez stronę i czy da się przenieść jeszcze przed 10 marca 2021 roku.

Nie musisz śpieszyć się z przenoszeniem z tuBiedronki. Będzie działać na przychodzące, bez doładowywania, i da się przenieść jeszcze długo po terminie wygaśnięcia wychodzących. Praktycznie masz w niej darmową RWK, tylko bez wychodzących. Przenosiłam z tuBiedronki po 30 miesiącach od wygaśnięcia wychodzących i spokojnie się przeniosło.
Masz czas na analizę dokąd możesz się przenieść.
Zastanów się nad Faktem lub inną ofertą z P4. Dostaniesz bonus za przeniesienie 200/20/60. W Fakcie, razem z bonusem, RWK. Złotówki promocyjne można przedłużać. W Fakcie kodami z gazety. W innych z P4... też można. Koszt utrzymania RWK w Fakcie - 5,- zł, płatne po 12 miesiącach od uruchomienia BZP. W pozostałych z P4 są nawet bezpłatne RWK.
W Fakcie jest pewien problem - musisz znaleźć salon gdzie będą karty do przeniesienia.
 #1112333  autor: asziatko
 25 lut 2021, 15:57
Właśnie zauważyłem że w Tu Biedronka terminów nie trzyma sztywno, zakupiłem numer w Tu Biedronka (wygrzebałem go ze sterty starterów) dość ciekawy i o ciekawej kombinacji. Starter był ważny do 30 listopada 2019 roku, dopiero w domu to zauważyłem, a i tak go zarejestrowałem w T-Mobile bez żadnych przeszkód, czy nawet żeby ktoś coś wspomniał że jest po terminie.

Dzięki za informację @babciagienia1p jak tak to wygląda to wykorzystam środki te co mam na koncie i wówczas przeniosę numer z Tu Biedronka na spokojnie do innego Operatora.

Oferta z bonusem za przeniesienie 200/20/60 czy w Play czy w Fakcie jest ciekawa i warta, byłem nawet w Play jak pisałem w poście powyżej ale z ludźmi z Play nie da się normalnie rozmawiać - twierdzą że nie mają takowej oferty, od razu żeby brać na doładowanie po 30 zł, dokupować TV, albo z góry zapłacić od razu 100 zł. Dla mnie osobiście porażka.

W Kontakcie,
Artur