DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1111706  autor: martin87
 16 lut 2021, 14:16
Szukam oferty prepaid, która by zawierała jakiś pakiet sms oraz jakiś podstawowy pakiet GB typu 2-5GB. Wolałbym by całość nie kosztowała więcej niż 10zł/msc

Obecnie mam Tmobile w ofercie:
a)no limit sms/mms/25GB za 25zł/msc (lub 50zł za 100 dni, w tym ostatni miesiąc bez sms/mms/połaczeń
b) doładowując 5 zł jak potrzeba.

W obu przypadkach wpada mi pakiet GB za samo doładowanie konta i czasami w piątek również wpada pakiet GB. A jednak rzadko dzwonię, smsów schodzi nie dużo, ale w tmobile poza pakietem są one bardzo drogie (22gr/szt) i średnio mi się opłaca bulić 20-25zł/msc. Szukam jakiejś alternatywy.

Raczej odpada lajtmobile, orange oraz play (+ w zasadzie wszystko na zasięgu play). 5GB i te 200sms na miesiąc w zupełności wystarczy.
 #1111708  autor: Remington
 16 lut 2021, 14:27
Nie wiem czy znajdziesz coś taniej niż jakieś ok. 15 zł.

Pakiet Mini 9 z Virgin kosztuje 9 zł zawiera 300 min, sms i MB, ale do 5GB musiałbyś dokupić 5 pakietów 1GB po 1 zł każdy (konieczna każdorazowa aktywacja).

Plush za 10 zł ma nielimitowane SMS-y i 1GB, ale by mieć więcej musisz wziąć pakiet 5 GB za 5 zł.

Ewentualnie a2mobile ze starym pakietem nielimitowanego netu za 12,90 zł, a reszta wg promocyjnego cennika 10 gr / min lub sms. Wyjdzie pewnie podobnie co w Plusie.