DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1110602  autor: mirekK
 24 sty 2021, 20:57
1
max 5 pln / mies..

2
zasięg ok warszawy, duże aglomeracje, w krzakach/na wędrówkach internetu nie potrzebuję :) , a w razie awarii 112 zadziała z najbliższego nadajnika

3
stabilność sieci jak pkt 2

4
usługi dodatkowe zbyteczne, jedynie połączenia oczekujące

5
ważność oczywiście 365 dni

6
apka zbyteczna, nie mam zaaiaru udostępniać danych (do promocji uruchomi się na testowym/zapasowym telefonie i usunie)

7
na razie mam darmowe minuty, sms-y różnie - zatem nie muszą być, ale mile widziane

8
może to być dowolny numer lub w ofercie do przeniesienia, dysponuję wolna pulą :)

Temat:
viewtopic.php?f=76&t=128865&p=1100703#p1100703
zamarł i nie jest aktualizowany w jasny sposób, zatem nie biorę pod uwagę.

Do rzeczy:
Na tą chwilę VIrgin Mobile wygląda ciekawie 100 GB do wiosny, ale w przypadku chęci przeniesienia numeru, a mam taka potrzebę:

viewtopic.php?p=1110588&sid=1dd27f395a7 ... b#p1110588

pozyskanie karty odbywa się przez kuriera, co wykluczam, ponieważ nie zamierzam udostępniać danych osobom postronnym. Starter z nowym numerem można za to nabyć w Żabce, co jest teoretycznie "bezpieczniejsze" bo widzę co z danymi robi sprzedawca. Już kilka razy miałem sytuację, że kurier przywiózł mi umowy bez koperty !!! albo chciał wyjść z domu z nie spakowanymi w kopertę.

Co polecacie ? Ewent jak ominąć kuriera w Virgin Mobile do przeniesienia numeru ?
 #1110607  autor: Remington
 24 sty 2021, 21:50
a2mobile z nielimitowanym netem:
1. no limit rozmów i sms za 19,90 zł
2. rozmowy i sms po 10 gr (min/szt.) za 12,90 zł

Taniej chyba nie zejdziesz, co do stabilności sieci musiałbyś popróbować.

Edit: chyba, że chcesz skakać po sieciach, wtedy Virgin do końca marca, a potem Plus z 3-mies. gratis po przeniesieniu jeśli ich nie wycofają.
 #1110736  autor: mirekK
 28 sty 2021, 09:42
od kilku lat skutecznie skaczę :) w zasadzie żegluję. Mies koszty max to 5 pln
jednak bardzo często udaje się wyłapać 15-30 GB/mies gratis przez kilka mies pod rząd.

Od Plusa stronię... a 3 mies gratis po przeniesieniu z tego co sprawdzłem zawiera jedynie 15 GB.

Virgin wypada znacznie lepiej. A w kwietniu poszuka się nowych ofert.

Co do play ODnowa:
https://www.play.pl/oferta/play-karta/p ... te-odnowa/

Jeśli w cyklu nie wykonasz żadnej płatnej aktywności, pobierzemy 3 zł.
Jeśli masz na koncie 0 zł – odłączymy Stan Darmowy.
Jeśli przez 12 miesięcy nie wykonasz żadnej płatnej aktywności, Twoje konto zostanie dezaktywowane, a niewykorzystane środki przepadną.

Czyli przy braku doładowania numer zostanie pozbawiony jedynie stanu darmowego, który wg mnie jest bez sensu, bo trzeba sprawdzać, w jakiej sieci jest docelowy numer... ale zachowane zostaje 1 RWK.
 #1111537  autor: neotele
 12 lut 2021, 14:05
mirekK pisze:Czyli przy braku doładowania numer zostanie pozbawiony jedynie stanu darmowego, który wg mnie jest bez sensu, bo trzeba sprawdzać, w jakiej sieci jest docelowy numer.
Jeśli wiesz, że twoi znajomi/rodzina korzysta z Play(lub innych playowatych), to utrzymywanie Stanu Darmowego w odNOWA (a tu wystarczy nawiązać płatną rozmowę czy połączenie z www za 1 gr) , nawet gdy dzwonisz regularnie tylko do jednej "pleyowatej" osoby, jest opłacalna.