DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1110236  autor: RafalNode
 17 sty 2021, 20:33
Karlos20 pisze:
15 sty 2021, 17:02

Dlaczego przy doborze oferty, odrzuciłeś oferty na zasięgu Play? Za 19 zł w Red Bull Mobile SieMa PL na kartę masz wszystko bez limitu i 1GB neta + rok ważności konta...
Fakt Mobile (też Play),
Playa i nic na ich zasięgu nie biorę pod uwagę z prostego powodu.
To nie działa jak powinno, Byłem w MobileVikings jakieś 3 miesiące, Pierwszy miesiąc ok, drugiego zrobił się okropny kłopot pomimo że miałem zasięg full osoby nie mogły się ze mną połączyć.
Ja po 2-3h dostawałem sms że ta i ta osoba dzwoniła do mnie o tej i o tej godzinie.

Nie wiem czy problem który występował tyczy się całego playa czy tylko sieci na ich zasięgu ale to było u Wikingów nagminne. Nie potrafili tego naprawić i szybko się przeniosłem do plusa. Byłbym pewnie tam dalej żeby nie problem z MMS który ręcznie musiałem pobierać o czym pisałem w 1 poście.
7xx654465 pisze:Ja jeszcze nie spotkałem starterów z taryfą GO
Są to te startery o które zdjęcie wstawił właśnie :marcin19883
W sobotę byłem w salonie i takowy zakupiłem. Zrobiłem też testy ale o tym napiszę w innych wątkach.
24bis24 pisze:@marcin, to kup i zobacz co będzie w środku pod tym co podeslales
Kupiłem w sobotę i są to startery z taryfą Go!

Mieliście trochę rację, orange działa bardzo podobnie jakościowo do t-mobile.
Transfery są bardzo zbliżone.
Po testach mogę stwierdzić że Orange wygrywa rokiem ważności konta i delikatnie większymi transferami w domu. T-mobile zyskuje za to na dużo lepszym działaniu voXXX ( nie jest tak upośledzone jak w Orange) Możliwością przekierowania połączeń oraz połączeniami oczekującymi ale o tych spostrzeżeniach napiszę w odpowiednich wątkach.