DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1110143  autor: rymi
 15 sty 2021, 18:12
Gordek123 pisze:
14 sty 2021, 13:11
Dotychczas były w Plusie z uruchomionym RWK, czyli roczne utrzymanie wynosiło mnie 5 zł i na rok miałem spokój. Czy jest obecnie jakaś bezobsługowa, dość tania oferta u jakiegokolwiek operatora?
Przenieś do Orange Free na kartę - po przeniesieniu będziesz miał RWK za przeniesienie. Potem po 3 miesiącach [bo do 3 miesięcy będzie przedłużanie płatne 3 zł] możesz nawet codziennie wysyłać SMS o treści START na 8002 dający przedłużenie konta głównego o rok
 #1110148  autor: darekka
 15 sty 2021, 19:27
RBMenergy-JEST STAN DARMOWY- doładowanie 50zł co 100dni daje darmowe 20GB ważne 100dni(kumulujące się z następnymi z doładowań) i 100dni ważności konta, dla potrzebujących nolimit rozmów zakup jednorazowo za 20zł. nolimit poł.głosowych i co 30dni wydłużenie ich zakupem 100minut za 10zł. ważnych następne 30dni(i tak cyklicznie dokupujemy 100minut co 30dni).
Dla dzieciaków zostaje 20GB/100dni, stan darmowy+ewentualnie nolimit kombinowany jak wyżej oraz kupa hajsu na inne połączenia,mmsy,smsy poza Play,pakiety neta itp.
Koszt to 50zł/100dni z czego jeszcze sporo kaski zostanie, bo rozmowy nolimit to średnio 11zł/msc+stan darmowy do Play i submarek oraz 20GB/100dni za darmo.

GB z doładowań się kumulują więc nie zużywając wszyskiego można sporo zebrać na przyszłe potrzeby.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1110172  autor: tud
 16 sty 2021, 11:01
W orange free po doładowaniu dają np 25 gb + 5 gb za doładowanie online. Dodatkowo w aplikacji można wpisać numer z dowolnej sieci i mieć do tej osoby nielimitowane połączenia za free.
W związku z tym, że ja osobiście mało dzwonię to podoba mi się opcja włączania na 24 godziny nielimitowanych połączeń i sms i jakiś skromny pakiet mb netu za 1 zł. Dobra rzecz. Jak wiem, że będę dużo dzwonił to włączam. Jeszcze nie zdarzyło mi się dzwonić bez włączonego pakietu.
W orange jest też sporo promocji na dodatkowy internet lub jak przed końcem roku 1000 minut za 5 zł na miesiąc.
Jako dodatkowy numer można użyć Play. Oferta odNowa. Nielimitowane połączenia do play (jeżeli ktoś dzwoni do Play). Trzeba mieć aktywne połączenia, np. za 2 gr miesięcznie. Pozostałe rzeczy w play nie opłacają się bo jest drogo. No może jeszcze 100 min za 15 zł. Pakiet jest aktywny dotąd aż się go wykorzysta. Czyli nie zabierają go, nie wyłączają.