DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1107239  autor: sztifelson
 25 lis 2020, 09:37
Witam. Od prawie 10 lat jest abonentem sieci play, ale w końcu czas na zmiany (zasięg najbardziej mnie irytuje). Abonament maksymalnie do 70 pln i umowa na 24 miesiące.
Mam rodziców w Niemczech więc najlepiej roaming bez limitów. Korzystam dość sporo z neta, ale 10GB jak mam obecnie wystarcza. Mam synka w wieku 8 lat i chciałbym dobrać ofertę z telefonem. Bez wodotrysków (Lg K52, Xiamomi Redmi 9 lub Samsung A21s) w dobie nauczania zdalnego i potrzeby komunikacji z dzieckiem będąc w pracy, jest to niezbędne.
Jestem też otwarty na inne propozycje poza abonamentem byle z telefonem.
=================================================================
EDIT
=================================================================
Chciałbym obniżyć przede wszystkim opłatę za abonament z aktualnych 93 złotych. Umowa kończy mi się z dniem 31 grudnia. I nie widzę żadnej ciekawej oferty na stronie, jeżeli chodzi o przedłużenie umowy. Może jeszcze warto zagrać w ten sposób, żeby złożyć na przykład w PLUSH dyspozycje przeniesienia numeru i czekać, aż zadzwonią z playa z ciekawszą ofertą?
 #1107253  autor: Remington
 25 lis 2020, 17:58
Skoro narzekasz na zasięg, to czemu rozważasz pozostanie u nich przy dobrej ofercie utrzymaniowej?

Obecnie płacisz 93 zł. Za pakiet 10GB i no limit rozmów oraz SMS zapłacisz bez telefonu jakieś 30-40 zł opcji jest sporo (nju, Flex, Plush oraz operatorzy wirtualni). Biorąc abo z telefonem niemal zawsze przepłacisz i to niemało.

P.S. Nie ma czegoś takiego jak roaming bez limitów. Jeśli jesteś i korzystasz więcej w Polsce niż za granicą to za rozmowy i sms nie dopłacisz, ale net będziesz miał wg przelicznika 1GB za ok. 9,50 zł abonamentu.