DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1104513  autor: 24bis24
 11 paź 2020, 15:23
pod warunkiem, że w ciągu 15 dni od aktywacji doładujesz konto więc będzie Cię to kosztowało 5 zł. Bez piątki się nie obejdzie, przyznasz racje.
Jest to możliwe w Plusie gdzie konto jest ważne 97 od aktywacji.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1104514  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 15:28
24bis24: no to po aktywacji numeru włączamy promocje: no-limit i 15GB, RWK, 5.doładowanie i zasilamy na start za 5 zł. Problem z głowy. Po upływie trzeciego miesiąca darmowego pakietu no-limit i 15GB, dezaktywujemy go, włączamy znów promocję RWK i zasilamy konto dowolną kwotą, nawet kilka razy, aby dostać bonus 5 zł z "piątego doładowania".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104515  autor: jamto02
 11 paź 2020, 17:03
Już się pogubiłem, zatem
Nowy Plush na Kartę bo tu jest 4 zł za 5GB na m-c. i na tą chwilę mnie to interesuje
Muszę co miesiąc włączać RWK?
Co z włączeniem RWK jeśli zasilę np 20 zł więc odpada konieczność doładowania comiesięcznego?
Co się dzieje jeśli zapomnę włączyć RWK saldo konta chyba zostaje powiększone nic nie przepada?
Czy tu mogę zgarnąć bonus - 3 mieś. no limit +15gb?
 #1104520  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 17:51
Nie musisz co miesiąc RWK odpalać, jeśli PRZED doładowaniem włączysz promocje, po zasileniu DOWOLNĄ kwotą od razu zyskasz 365 dni ważności kasy na koncie.
Jeśli zasilisz ponownie konto, a zapomnisz włączyć promocje, to po prostu ważność konta się nie zmieni, ale to też jest zależne, kiedy te konto zasilisz, czy przed końcem ważności salda czy w połowie.
Bonus no-limit + 15GB przez 3 miesiące zgarniesz przenosząc numer z innej sieci do Nowego Plusha. Po aktywacji karty sim z przeniesionym numerem odpalasz promocje kodem *136*11*9096#

Informacje o kolejności odpalania promocji znajdziesz w dedykowanym wątku o promocjach w Plushu.
viewtopic.php?f=76&t=129635&start=150

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1108377  autor: gromit
 19 gru 2020, 00:46
24bis24 pisze:
11 paź 2020, 15:23
pod warunkiem, że w ciągu 15 dni od aktywacji doładujesz konto więc będzie Cię to kosztowało 5 zł. Bez piątki się nie obejdzie, przyznasz racje.
Nie znalazłem w regulaminie promocji nic na ten temat. Chyba że chcemy od razu aktywować RWK. Ale zakładając, że trzeba doładować za te 5 zł. to czy te środki można potem wykorzystać na zakup np. pakietu 5 GB za 5 zł. na 30 dni?
 #1108381  autor: Karlos20
 19 gru 2020, 04:49
gromit: każda złotówka, która jest dostępna pod saldem *100# jest do wykorzystania na co tylko chcesz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1108391  autor: pakierhakierxd
 19 gru 2020, 11:57
Ja biorę w Aero2 3gb za 5 ale czasem i korzystam z samego lejka 512 i captchy za darmo lub Plush 5gb za 5 ,trochę jakość sieci Plusa u mnie nie powala ale działa :P,w Playu płaciłem za 1gb -5

Pozdrawiam :)
 #1111873  autor: thomson91
 19 lut 2021, 07:56
Cześć, szukam oferty na kartę z małym pakietem danych 3-5 GB np na 3-5 dni ale przy jednoczesnym długą ważnością środków na koncie? Czy oferta w Plush nadal jest oferowana ? Kupię kartę poten RWK i doładowuje np za 10 i będę mógł aktytować pakiety danych?
 #1111886  autor: 24bis24
 19 lut 2021, 12:52
Napiszę tak może tym razem nie będzie w koszu :mrgreen:
Niech przeniesie numer do orange przez stronę będzie miał rwk i 2gb na rok (nie wiem czy nie za długo gdyż nie wiem co miał na myśli pisząc długo) .
Doładuje za 5zł dodatkowe gb wpadną na konto 2gb i zsumują się. Ale nie będą na
3-5 dni tylko na rok więc nie wiem czy ta odpowiedź zadowoli usera po 6 latach nieobecnego na forum :) .
A oferta w Plush nadal jest oferowana.
Myślę, że pomogłem.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1111901  autor: Remington
 19 lut 2021, 16:37
A to jest dobry pomysł i te 5 zł się nie zmarnuje, bo nawet po ich wykorzystaniu można pozostałe saldo zużyć na pakiety Elastyczne.