DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1104485  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 12:17
Albo ładujesz za stówkę przy aktywnej promocji Plush Internet Promo BS i zgarniasz 50GB ważne 180 dni. Wtedy przez te pół roku nie musisz odpalać dodatkowego pakietu.
W Elastycznej na Kartę, każde doładowanie z dodawanym bonusem powoduje jego kumulacje, to jedyna oferta na kartę Plusa z kumulacją niewykorzystanego internetu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104486  autor: Remington
 11 paź 2020, 12:25
Czy warta to sam oceń. Odpowiedziałem sądząc, że aktualne są Twoje własne słowa:
jamto02 pisze:
10 paź 2020, 17:39
żeby jak najmniej o tym myśleć, doładować np. z góry na rok i korzystać....

W Plushu trzeba przed każdym doładowaniem pamiętać o włączeniu RWK, a to dodatkowa upierdliwość i gdy się zapomni to realna strata. Efektywność cenowa jest ta sama, wychodzi 4 zł (póki jest promocja 5. doładowania). Jedynie za wygodę jest 3GB zamiast 5GB, co jest bez znaczenia dla kogoś deklarującego, że nie przekroczy 2GB.

@Karlos20 skąd informacja, że w Prosto... nie można wyłączyć pakietu i włączyć po chwili ponownie? Wydawało mi się, że w każdej taryfie tak można, a nie tylko w Plushu.
 #1104487  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 12:32
Remington: w Prosto możesz wyłączyć wykorzystany pakiet 3GB za 5 i go ponownie włączyć (tak jak 5GB za 5 w Plush i 1GB za 5 w Elastycznej), lecz to jest jedyny sensowny tam pakiet (taryfa "świeci" pustkami, bo ma być prosta jak drut). Plush ma 5GB za 5 zł + dodatkowe opcje, nawet, jeśli ktoś chce neta "na chwilę" na 5, 10 czy 30 dni. Elastyczna na Kartę ma też krótkoterminowe paczki i miesięczny 1GB za 5, lecz paczki z doładowań jako jedyna obecnie proponowana taryfa w Plusie na kartę, są kumulowane z każdym zasileniem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104489  autor: Remington
 11 paź 2020, 13:19
Czyli jak ma być naprawdę bezobsługowo i do 3GB to jest to wariant wystarczający. W Prosto jest naprawdę prosto, jedyne o czym trzeba pamiętać to doładowanie raz na rok, nic więcej.

Jeśli chce się coś więcej to już trzeba w innej taryfie.
 #1104493  autor: 24bis24
 11 paź 2020, 13:36
Ale dyskusja schodzi na inne nominały jak w większości wątków, których założycielem jest jamto02 :) . Albo trzeba trzymać się tytułu albo go poprawić .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1104494  autor: jamto02
 11 paź 2020, 13:41
Mniejsza z tym co deklarowałem. Czasem nie zużywam 1 gb czasem 2gb brakuje, jak to w życiu. Skoro można mieć 5 gb to czemu nie, najwyżej się nie wykorzysta...
O co chodzi w z tym odnawianiem RWK ?
- Co miesiąc trzeba to robić?
-A co i dlaczego przepada skoro to taryfa cykliczna?
- A jeśli doładuję np za 20 zł to jak mam włączać RWK przed doładowaniem?
 #1104497  autor: Remington
 11 paź 2020, 13:48
Ani podane zużycie, ani chęć bezobsługowości nie okazały się dla Ciebie istotne.

Po to coś deklarowałeś, by ktoś Ci polecił coś co temu odpowiada. A gdy ktoś poleca, to się na to wypinasz, bo "mniejsza z tym co deklarowałeś"...
 #1104502  autor: jamto02
 11 paź 2020, 14:00
Dlaczego wypinam? Napisałem "około" to chyba wyjaśnia że nie "tylko" 2GB. Byłbym i zadowolony z 3GB ale skoro mogę mieć więcej za jeszcze mniejsze pieniądze to chyba logiczne że jest bardziej atrakcyjne.
 #1104503  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 14:09
jamto02:
RWK to promocja. W Plushu jest aktywna 30 dni od jej włączenia. W tym czasie każde zasilenie daje 365 dni wychodzących, w innym wypadku, zgodnie z cennikiem taryfy.
W Prosto na Kartę promocja jest już włączona w taryfie, ale jeśli nie zasilisz konta w ciągu roku od jej odpalenia, musisz ją ponownie włączyć i zasilić konto minimum 2x, aby odblokować wychodzące, a potem zyskać te 365 dni.
W Elastycznej na Kartę, włączasz promocję RWK Cykliczny, więc będzie się odnawiać co 30 dni, dając w tym czasie 365 dni po każdym doładowaniu.
Aby dostać 365 dni ważności kasy, odpalasz promocję krótkim kodem, a następnie zasilasz się dowolnym nominałem. Od Ciebie zależy jaką promocję połączysz z roczną ważnością konta nabytą po doładowaniu, bo oprócz 365 dni możesz dostać GB na internet z określoną ważnością (nie dotyczy taryfy Prosto, gdzie dostajesz tylko same RWK).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104504  autor: Remington
 11 paź 2020, 14:14
Muszę się poprawić. W Prosto w pierwszym roku wystarczy zasilić tylko na starcie 4x po 8 zł. Pozostałe 28 zł można mieć z promocji (póki jeszcze są).
 #1104506  autor: jamto02
 11 paź 2020, 14:22
Ale zaraz, zaraz, ja mam w głowie cały czas to.... Czyli nowy Plush
neotele pisze:
10 paź 2020, 13:15
Najtaniej wyjdzie w Plush na Kartę - średnio 4zł/5GB/30dni

Aby to zrobić należy :
1. przenieść nr do Nowy Plush na Kartę (wymaga wizyty w salonie Plus),
2. aktywować promocję Rok Ważności Konta kodem *136*11*10# (lub w aplikacji) i poczekać na SMS potwierdzający uruchomienie promocji,
3. aktywować promocję Piąte doładowanie gratis przez wysłanie SMSa na numer 8844 o treści START i poczekać na SMS potwierdzający uruchomienie promocji,
3. doładować konto za 5 zł,
4. aktywować cykliczny pakiet 5 GB na 30 dni za 5zł (wyślij SMS o treści Pakiet pod numer 80025).

Po czterech doładowaniach po 5 zł otrzymasz 5-te gratis, więc średnio przez 5 miesięcy zapłacisz 4zł/mies.
 #1104507  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 14:50
Dodać też trzeba, iż po przeniesieniu numeru z innej sieci do Nowego Plusha lub Elastycznej na Kartę, możemy przez 3 miesiące mieć nielimitowane minuty, SMSy, MMSy + 15GB internetu za 0 zł. A to kolejna opcja z internetem. Więc z drugim, trzecim i czwartym doładowaniem można się wstrzymać.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2020, 15:13 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104508  autor: TomLee
 11 paź 2020, 15:04
W Plushu przed każdym doładowaniem należy wprowadzić kod RWK, to wszystko. Nie tylko przed pierwszym doładowaniem, ale również przed kolejnymi. W plusie nie musisz tego robić, ale dostajesz tylko 3GB za 5 zł. Dużym plusem tego pakietu 5GB za 5 zł jest fakt, że po zużyciu wpadasz w lejek i nie tracisz kasy z konta. Ale pewnie już ktoś o tym pisał.
 #1104510  autor: 24bis24
 11 paź 2020, 15:06
@Karlos20, jeśli piszesz w ostatnim poście o Nowym Pluszu to za 0 zł nie zrobisz trzech miesięcy :)
zrobisz to za 5 zł, które pozostanie na koncie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1104511  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 15:12
24bis24: po przeniesieniu numeru z innej sieci do Nowego Plusha, zrobisz promo 3m no limit + 15GB za 0 zł. Można to połączyć z RWK i 5. doładowaniem gratis. Przecież sam z tej oferty aktualnie korzystam na numerze głównym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104513  autor: 24bis24
 11 paź 2020, 15:23
pod warunkiem, że w ciągu 15 dni od aktywacji doładujesz konto więc będzie Cię to kosztowało 5 zł. Bez piątki się nie obejdzie, przyznasz racje.
Jest to możliwe w Plusie gdzie konto jest ważne 97 od aktywacji.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1104514  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 15:28
24bis24: no to po aktywacji numeru włączamy promocje: no-limit i 15GB, RWK, 5.doładowanie i zasilamy na start za 5 zł. Problem z głowy. Po upływie trzeciego miesiąca darmowego pakietu no-limit i 15GB, dezaktywujemy go, włączamy znów promocję RWK i zasilamy konto dowolną kwotą, nawet kilka razy, aby dostać bonus 5 zł z "piątego doładowania".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104515  autor: jamto02
 11 paź 2020, 17:03
Już się pogubiłem, zatem
Nowy Plush na Kartę bo tu jest 4 zł za 5GB na m-c. i na tą chwilę mnie to interesuje
Muszę co miesiąc włączać RWK?
Co z włączeniem RWK jeśli zasilę np 20 zł więc odpada konieczność doładowania comiesięcznego?
Co się dzieje jeśli zapomnę włączyć RWK saldo konta chyba zostaje powiększone nic nie przepada?
Czy tu mogę zgarnąć bonus - 3 mieś. no limit +15gb?
 #1104520  autor: Karlos20
 11 paź 2020, 17:51
Nie musisz co miesiąc RWK odpalać, jeśli PRZED doładowaniem włączysz promocje, po zasileniu DOWOLNĄ kwotą od razu zyskasz 365 dni ważności kasy na koncie.
Jeśli zasilisz ponownie konto, a zapomnisz włączyć promocje, to po prostu ważność konta się nie zmieni, ale to też jest zależne, kiedy te konto zasilisz, czy przed końcem ważności salda czy w połowie.
Bonus no-limit + 15GB przez 3 miesiące zgarniesz przenosząc numer z innej sieci do Nowego Plusha. Po aktywacji karty sim z przeniesionym numerem odpalasz promocje kodem *136*11*9096#

Informacje o kolejności odpalania promocji znajdziesz w dedykowanym wątku o promocjach w Plushu.
viewtopic.php?f=76&t=129635&start=150

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1108377  autor: gromit
 19 gru 2020, 00:46
24bis24 pisze:
11 paź 2020, 15:23
pod warunkiem, że w ciągu 15 dni od aktywacji doładujesz konto więc będzie Cię to kosztowało 5 zł. Bez piątki się nie obejdzie, przyznasz racje.
Nie znalazłem w regulaminie promocji nic na ten temat. Chyba że chcemy od razu aktywować RWK. Ale zakładając, że trzeba doładować za te 5 zł. to czy te środki można potem wykorzystać na zakup np. pakietu 5 GB za 5 zł. na 30 dni?