DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1101546  autor: ala12
 19 sie 2020, 09:19
Szukam starteru na karte który by miał conajmniej rok ważności konta po doładowaniu.

Czy play odNowa WYMODEROWANO LINK

mogę potem zmienić kodem sms na oferte "Rok ważności konta" w play?

Numer ma sluzyć tylko do odbierania SMS, nie będzie z niego nigdzie dzwonione a posluzy w dual sim jako drugi numer.

I jeszcze mam pytanie jak kupie taki starter to gdzie moge zarejestrować numer na swoje nazwisko oprocz salonu gsm, czy dalej na poczcie można to zrobić i jak to wygląda, czy muszę przyjść z włożoną kartą sim do telefonu czy jak?
 #1101547  autor: Karlos20
 19 sie 2020, 10:04
Po raz kolejny bardzo podobny temat, info, jaki kupić starter do długiej ważności konta, tylko na odbieranie połączeń, jest w tym wątku:
viewtopic.php?f=81&t=130723
Nie musisz kupować startera na "alle-fajnym-sklepie". Zwykły kiosk, sklep spożywczy, lub inny punkt oznaczony logiem operatora.
Informacje, jak zarejestrować numer w Play > https://www.play.pl/kampanie/rejestracja/
Numer rejestrujesz w wybranym punkcie, podając tylko swój dowód osobisty oraz po zeskanowaniu przez sprzedawcę bar-kodu z numerem seryjnym karty SIM. Karta nie musi być włożona do telefonu.
Jeśli masz konto w Banku Millennium i korzystasz z mobilnej aplikacji - rejestrację wykonasz samodzielnie, logując się do aplikacji, wybierając opcje Oferta Dla Ciebie > Zarejestruj kartę SIM. Ty tylko wprowadzasz rejestrowany numer telefonu, nr seryjny simki i zatwierdzasz operacje jakbyś robiła przelew. Numer w przeciągu kilku minut zacznie działać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1101551  autor: 24bis24
 19 sie 2020, 10:31
A ja chciałem dodać od siebie, że sprzedawca z linku umieszczany jest na wielu forach również i na tym.
Zaraz moderator usunie ten link :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1101552  autor: Karlos20
 19 sie 2020, 10:41
Tutaj, to ja rozumiem usunięcie linku z "alle-drogo".
Ale gdy mówiłem o operatorze KLUCZ MOBILE, link też został usunięty, a oni tą platformę sprzedażową wybrali na główną dystrybucję starterów, które są tańsze, niż ich wartość (promocja, aby klientów zachęcić). Oczywiście sprzedawcą jest sam operator Klucza.
Nieważne...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥