DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1090176  autor: ja.michal
 14 lut 2020, 19:43
Witajcie!

Pytanie dotyczące przedłużenia umowy w Play bez telefonu. Kilka warunków obowiązkowych : rozmowy i wiadomości bez limitu, przynajmniej 10GB danych (najlepiej z lejkiem), dowolny czas trwania umowy.

Dostałem propozycję przedłużenia umowy na 2 lata (czy 25 miesięcznym, jakoś tak) za 45 zł miesięcznie. W tym są oczywiście rozmowy i wiadomości bez limitu, internet w sumie 12 GB (dodatkowa paczka bodajże 5 GB za przedłużenie do standardowych 7GB) + potem lejek i dodatkowo Tidal na cały czas trwania umowy.

Ofertę w Play za 25 zł 25 GB znam, ale z racji korzystania namiętnie z Tidala pytanie. Czy faktycznie jest taka opcja żeby ten Tidal był na 2 lata w ramach tych 45 zł? Z tego co obecnie wiedzę to max 6 miesięcy, ale to dotyczy nowych umów. Druga kwestia to te paczki danych i lejek. Czy dodatkowe GB są na całą umowę czy część i czy on faktycznie jest lejek czy odcięcie?

Sam Tidal kosztuje 19,99 zł i cenowo wychodziłoby na jedno (abonament za 25zł) gdyby był w ramach "gratisu" do abonamentu, który sumarycznie jest w cenie 45 zł.

Podpowiecie coś? Może jakieś lepsze oferty przedłużeniowe w Play? Czy może warto zmienić operatora? Ze względu na lokalizacje wchodzą w grę tylko dwaj operatorzy - Play i Orange.

Z góry dzięki! :-)
 #1090186  autor: iphoneski
 15 lut 2020, 06:18
Jeśli nie ma Tidala na 2 lata dla nowych klientów żeby skusić ich do przejścia to tym bardziej nie ma go na przedłużenie. Z tego co wiem lejków też już nie dają, podobno sporo problemów z tym było bo przecież oczywiście czytanie regulaminu to strata czasu i sporo ludzi z awanturą szło bo jaśniepaństwo miało mieć bez limitu a tu zwalnia po 10 GB.
 #1090244  autor: ja.michal
 15 lut 2020, 17:45
Dzięki, wyjaśniło się wiele po ostatnich kontaktach z operatorem. Tidal "łaskawie" na 3 miesiące... Oferty 25GB za 25zł nie dostanę bo "to tylko dla specjalnych klientów"... Ciężko komentować. Zapadła decyzja o przeniesieniu do Orange Flex i rozdzieleniu usług muzycznych czyli telefon sobie, a Tidal sobie (albo w tym wypadku Spotify). Wygrała elastyczność i odrzuciło od operatora.

Co do jaśniepaństwa i limitów to już nawet szkoda to komentować. Od początków internetu mobilnego ludzie nie odróżniają limitu prędkości od limitu danych.

Dzięki za odzew!
 #1090251  autor: iphoneski
 15 lut 2020, 18:55
Właśnie ostatnio sporo ludzi wybiera Flex - kilku znajomych już tam jest a następni odliczają do końca umów. Żeby mi tylko nadajników nie zatkali :D
Ja po zakończeniu Tidala raczej na nim nie zostanę, albo Apple Music albo Spotify.
 #1090274  autor: ja.michal
 16 lut 2020, 02:46
Zobaczymy jak przeniesienie numeru pójdzie. Czy Play nie będzie robić pod górkę.

Tidal nie jest do końca wygodny. Uważa Spotify za dużo wygodniejszą platformę, a do tego chyba bardziej popularną na wielu urządzeniach, włączając w to systemy w samochodach.
 #1090333  autor: Adriano
 16 lut 2020, 18:46
ja.michal pisze:
16 lut 2020, 02:46
Zobaczymy jak przeniesienie numeru pójdzie. Czy Play nie będzie robić pod górkę.

Tidal nie jest do końca wygodny. Uważa Spotify za dużo wygodniejszą platformę, a do tego chyba bardziej popularną na wielu urządzeniach, włączając w to systemy w samochodach.
Tak, ale bez premium korzystanie jest uciążliwe bo jest dużo wykluczeń, już lepszy Soundcloud bo niczego nie blokują.