DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1089705  autor: Karlos20
 08 lut 2020, 22:38
A we Flexie masz jednak wybór:
> zmiana planu z niższego na wyższy - świetnie to widać porównując Plan 25 a 30 zł. NIKT nie oferuje za jedyne 5 zł 2x więcej neta, 15GB ekstra za 5 zł więcej, to bezkonkurencyjna opcja, więc ten 1GB za 5 zł w Play to PONURY ŻART i skok na kasę klienta.
> Passy, które nie zjadają GB z pakietu na wybrane serwisy - będą opłacalne, gdy dokupisz dodatkową kartę SIM na inne urządzenie, wtedy dzielisz koszta per urządzenie na pół
> dodatkowe paczki - 1GB za 3 zł, 5GB za 10 lub 10GB za 15 zł, ale bardziej opłaci się zmienić plan taryfowy, jeśli szybciej zużyliśmy GB na neta, a na serio ciężko tego neta wytracić, skoro sporo serwisów ich nie zjada.

Cóż, dokonałeś wyboru, potestuj sobie przez pierwszy miesiąc i daj znać jak obecnie działa Play. Tylko nie przeholuj z netem, bo perspektywa odcięcia od transmisji danych do końca okresu rozliczeniowego jest nie za fajna, nie zawsze jesteś w domu na wifi.

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen:
 #1089715  autor: Adriano
 09 lut 2020, 09:00
Postaram się odpowiedzieć po jakimś czasie używania. Z tego co wiem teraz musiałbym odbyć 3 okresy rozliczeniowe zanim mógłbym zmienić sieć. No, ale o odcięcie neta się nie obawiam, że aż tak przeholuje(10GB starczyło) , no ale zobaczymy :)
 #1089720  autor: Karlos20
 09 lut 2020, 11:30
Adriano: co Ty pleciesz. Sieć możesz zmienić w KAŻDEJ CHWILI, z miesięcznym wypowiedzeniem. Okres 3-miesięczny dotyczy przypadku, w którym Ty przedłużyłeś umowę w Play na czas nieokreślony, dopiero po tym czasie możesz znów uderzać do Play po kolejny aneks, co w tym wypadku będzie już niemożliwe z takimi warunkami. Lepszej oferty już w Play nie otrzymasz.

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen:
 #1089722  autor: Adriano
 09 lut 2020, 11:44
A no to jest ok jak tak.
 #1089727  autor: iphoneski
 09 lut 2020, 13:51
Czyli wyjaśniło się dlaczego Play nie dzwoni do mnie z tą ofertą - po prostu nie minęły 3 miesiące od momentu ostatniego przedłużenia.
 #1096872  autor: majka420
 08 cze 2020, 12:06
Ja jestem w Orange Flex od 2 miesięcy i sobie chwalę.
Mam opcję za 25 zł i cały dzień włączoną transmisję danych i nie zdarzyło mi się wykorzystać 25GB w całości a zawsze w ciągu dnia korzystam social media.
Pełny zasięg i internet działa szybko.
Można sobie podpiąć kartę płatniczą i nie przejmować się, że trzeba doładować konto lub wchodzicćna stronę banku żeby zrobić przelew, wszystko Orange sam ściąga mi z karty.
 #1096879  autor: 24bis24
 08 cze 2020, 12:39
majka420 pisze:
08 cze 2020, 12:06
Mam opcję za 25 zł i cały dzień włączoną transmisję danych i nie zdarzyło mi się wykorzystać 25GB
i nigdy nie wykorzystasz w całości z racji, że za 25 zł masz 15 GB
2,65 GB w UE :mrgreen: .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play