DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1088867  autor: fwitkowski17
 27 sty 2020, 16:37
Witam wszystkich!
Poszukuję oferty na kartę która zapewniłaby rozmowy/SMSy jak najniższym kosztem (tak do 5 zł/msc).

Rozmawiam bardzo mało (5 min maks. na miesiąc) a ostatniego SMSa wysłałem 1 miesiąc temu więc no-limit odpada.

Do tego oferta musi zapewniać możliwość aktywacji jednorazowych paczek internetu, które będą wykorzystywane w zasadzie tylko za granicą (RLAH), głównie w wakacje.

Karta będzie używana w telefonie DualSIM, pierwsze miejsce zajmuje karta T-M ze STRONG LTE, więc kolejna karta T-M odpada.
Najlepiej niech karta ta będzie operawać na sieci Plus.

Miłym dodatkiem byłyby co jakiś czas promocje, ale nie są one obowiązkowe.
 #1088869  autor: Remington
 27 sty 2020, 16:57
Strong LTE daje Ci net w UE (jeszcze z dopłatą 4 zł/GB, ale chyba tylko do czerwca), więc po co Ci drugi net na drugiej karcie? Przelicznik 1GB za każde wydane ok. 10 zł i tak jest stały u wszystkich.

Jeśli Plus to wtedy Prosto na Kartę (min i sms po 19 groszy i są promocje) lub a2mobile (min i sms po 10 groszy).
 #1088874  autor: babciagienia1p
 27 sty 2020, 17:16
windows123455860455 pisze:
27 sty 2020, 16:37
Poszukuję oferty na kartę.
Najlepiej niech karta ta będzie operować na sieci Plus.

Fakt i korzystanie z kodów sumiennie przesyłanych na forum przez @blacQ1. Niestety Fakt operuje na Playu. Koszt - 5,- zł rocznie + paczki netu w roamingu z niewygórowanymi cenami.
 #1088875  autor: TomLee
 27 sty 2020, 17:20
Skoro potrzebujesz karty sim dla kilku minut i smsów w miesiącu to ogarnij taryfę Play odnowa. Za 5 zł kupisz paczkę 100 sms, za 15 zł kupisz paczkę 100 minut (oba pakiety ważne bezteminowo). W razie wyjazdu za granicę kupujesz pakiet 6 GB za 25 zł do wykorzystania w kraju )ważne bezterminowo) , w tym około 2,6 GB do wykorzystania za granicą przez 3 miesiące.
 #1088883  autor: fwitkowski17
 27 sty 2020, 18:26
Karta ta będzie mi służyła tylko do rozmów/SMSów, a z racji tego że bardzo mało będę z ww usług korzystać to będę chomikować środki i przed wyjazdem kupię sobie jakiś pakiet GB krajowych (z limitem w UE), a podczas ostatniego wyjazdu 2 GB zużyłem w tydzień, więc musiałem poratować się kartą lokalnego operatora.

OdNowa odpada ze względu na fakt iż domownicy są w Play i wtedy SD obowiązuje, więc co miesiąc po 2 zł bierze no i stawka jest tam dość duża oraz ze względu na parterów roamingowych Play (niestety ale internet działał często słabo, w miejscu zamieszkania działał nawet, ale mam wtedy WiFi).

Zdecydowałem się na plusa gdyż czasami przebywam w miejscach gdzie jedyną dostępną siecią jest Plus (reszty nie ma) i Play już nie współpracuje z Plusem. Poza tym Plus oferuje całkiem przyzwoitych partnerów za granicą.