DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1088291  autor: jaca87
 18 sty 2020, 14:44
Cześć,

Polecicie jakąś sensowną ofertę dla 2 numerów. Play oferuje mi w ramach przedłużenia:
    2 numery z no limit i 17gb internetu na numer za 63zł netto. Umowa 24 miesiące.

    Wydaje się mi że powinni się znaleźć coś lepszego? Choćby bez tej umowy na 24 msc.

    Ewentualnie mam ofertę
      Dwa numer za Motorola One vision x2 po 199zł brutto. Abo - 150zł brutto.

      Czy jestem w stanie wynegocjować coś lepszego w Play albo innej sieci?
       #1088292  autor: Remington
       18 sty 2020, 15:07
      Prośba o poprawne pisanie, bo źle użyty znak całkowicie zmienia sens wypowiedzi:
      jaca87 pisze:
      18 sty 2020, 14:44
      Polecicie jakąś sensowną ofertę dla 2 numerów.
      Fajnie, że jesteś o tym przekonany i masz tak dobre zdanie o społeczności forum.
      jaca87 pisze:
      18 sty 2020, 14:44
      Wydaje się mi że powinni się znaleźć coś lepszego?
      Ty chyba wiesz najlepiej czy Ci się wydaje czy nie.
       #1088296  autor: fwitkowski17
       18 sty 2020, 16:21
      Jeżeli nie narzekasz na infrastrukturę Play to Play na kartę (Rodzina na kartę) - 50 zł (25 zł na osobę), rozmowy, SMS-y bez limitu, 15 GB na osobę, potem 1 Mb/s. Rezygnujesz kiedy chcesz.
      Inne opcje na innych infrastrukturach to:
      - Orange Flex Rodzina
      po 15 GB na numer - 50 zł (25 zł na osobę)
      po 30 GB na numer - 60 zł (30 zł na osobę)
      We wszystkich planach rozmowy, SMSy/MMSy bez limitu, roaming w UE bez opłat i aplikacje społecznościowe bez limitu. Rezygnujesz kiedy chcesz, bo to subskrypcja.
      - Plush
      40 zł (po 20 zł za numer) - 10 GB (po 2 latach do 20 GB), wszystko bez limitu, aplikacje społecznościowe bez limitu, 10 GB na YouTube
       #1088367  autor: Karlos20
       19 sty 2020, 11:57
      Play tutaj nic nie będzie mieć ciekawego do zaoferowania. A w prepaidzie pakiet rodzinny nie jest odnawialny i to założyciel-sponsor grupy sam musi zadbać o stan swojego konta prepaid oraz nad momentem włączenia pakietu.
      Warto powalczyć o ofertę, ale bez telefonu. Jeśli się nie uda, warto zastanowić się nad Flex Rodziną bądź Plush Abonament. Ciekawy jest też nju: główny numer + dodatkowy - zalecam w opcji 39 + 9, gdyż będzie więcej współdzielonych GB (20GB na start, potem więcej wraz ze stażem czyli 40GB po pół roku, 50GB po roku i 60GB po 2 latach).

      🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
       #1088439  autor: jaca87
       20 sty 2020, 10:58
      Dzięki , najbardziej podoba mi się NJU, mega plus za jasną i przejrzystą ofertę. Prepaidy odpadają. Nie mam czasu na doładowywanie.

      Czy w NJU muszę obawiać się o jakość usług? Mieszkam na śląsku i tutaj jest 97% połączeń.
       #1088447  autor: iphoneski
       20 sty 2020, 13:12
      jaca87 pisze:
      20 sty 2020, 10:58
      Czy w NJU muszę obawiać się o jakość usług? Mieszkam na śląsku i tutaj jest 97% połączeń.
      Śląsk jest to duży obszar a tu wszystko zależy od lokalizacji, np w Katowicach byłem zadowolony z Orange, podobnie Chorzów czy Wisła. Najlepiej kup sobie kartę Orange gdzieś w kiosku i poużywaj jej trochę. Ja tak zrobiłem przed przejściem do nich - opłaciłem sobie 2 miesiące No limit z pakietem danych i używałem ile wlezie w różnych miejscach gdzie często przebywam. Koszt niewielki a przynajmniej mam pogląd.
       #1089771  autor: jaca87
       10 lut 2020, 10:48
      w NJU , nie otrzymam faktury vat.

      Taką informacje otrzymałem od nich na czacie przy próbie przeniesienia numeru:

      "Nie mamy oferty na firmę. Faktura jest bez NIP-u."

      Możecie polecić coś podobnego z możliwością otrzymania normalnej FV?
       #1089777  autor: Karlos20
       10 lut 2020, 11:35
      Każda oferta abo ma normalną fakturę VAT. Uściślij, że to opcja biz, to w tej sytuacji Plush abo pasuje. Ale dopytaj.

      🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
       #1089784  autor: jaca87
       10 lut 2020, 12:13
      Karlos20 pisze:
      10 lut 2020, 11:35
      Każda oferta abo ma normalną fakturę VAT. Uściślij, że to opcja biz, to w tej sytuacji Plush abo pasuje. Ale dopytaj.
      Też tak myślałem ale otrzymałem info od NJU że ich FV nie zawierają NIPu.

      Związku z tym sprawdzam Virgin Mobile, tam nie ma problemu z fakturą a oferta jest podobna.