DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1086857  autor: TomLee
 01 sty 2020, 11:05
Mając wrodzinie dostajesz na 2 dni przed zakończeniem sms przypominający o kończącym się pakiecie. Dodatkowo numer można podpiąć do aplikacji a2mobile i monitorować stan konta, ważność pakietów, billingi. A najważniejsza sprawa, ja nie mam żadnych problemów obecnie mając kartę sim w tej sieci (wrodzinie), natomiast miałem duże problemy mając kartę sim w a2mobile. Na tym samym telefonie i w tych samych lokalizacjach.
 #1086922  autor: tre333
 02 sty 2020, 14:44
Dokładnie tak jak pisze TomLee .
Muszę jednak stwierdzić, że Wrodzinie działa mi gorzej od A2Mobile (dłużej trzeba czekać na połączenia, gorsza jakość połączeń, częstsze problemy z zasięgiem). Nie są to jednak problemy aż takie, żeby te sieci skreślać i ja jestem z nich zadowolony.
Jeśli ktoś szuka opcji, ze zdalną obsługą (dla siebie, dziecka, babci ) to są to oferty godne polecenia.
 #1086929  autor: gringo
 02 sty 2020, 19:14
Zdecydowałem się na ofertę Fakt mobile za 19 zł. Może ktoś napisać, kto używa tego pakietu za co może mi policzyć z konta głównego poza "no limit" Czy pobiera za połączenie z pocztą głosową, jak ktoś ma telefon wyłączony?
 #1086932  autor: Remington
 02 sty 2020, 19:23
tre333
Z tym zdalnym zarządzaniem we wRodzinie to bym się nie wychylał, bo tam zdalnym jest tylko podgląd i nie wiadomo kiedy go nie odetną.

gringo
Wybór dokładnie taki jak u seniorki z mojej rodziny. Minus to brak wszelkich promocji jak np. ostatnia z 20 zł za doładowanie Google Play. Z konta głównego może zejść wszystko poza rozmowami krajowymi, czyli zagraniczne (radzę zablokować, bo oszustw jest dużo), smsy, usługi premium.
 #1086933  autor: gringo
 02 sty 2020, 19:25
Remington pisze:
02 sty 2020, 19:23
gringo
Wybór dokładnie taki jak u seniorki z mojej rodziny. Minus to brak wszelkich promocji jak np. ostatnia z 20 zł za doładowanie Google Play. Z konta głównego może zejść wszystko poza rozmowami krajowymi, czyli zagraniczne (radzę zablokować, bo oszustw jest dużo), smsy, usługi premium.
Tak zablokowałem co się da łącznie z internet, mms.

Ponowie pytanie czy za połączenie z pocztą głosową policzy jak ktoś ma telefon wyłączony?
 #1086936  autor: Remington
 02 sty 2020, 19:34
Nie. Może jednak też wyłączyć i oszczędzić tej osobie zabawy w dzwonienie na pocztę?

Internetu mogłeś nie blokować, on generuje koszty tylko za granicą.
 #1086939  autor: gringo
 02 sty 2020, 19:42
Remington pisze:
02 sty 2020, 19:34
Nie. Może jednak też wyłączyć i oszczędzić tej osobie zabawy w dzwonienie na pocztę?
Nie chodzi mi o moją pocztę głosową ale o to jak ktoś ma włączoną pocztę głosową i ja do niego dzwonię czy wtedy mi policzy z konta głównego?

Nie mam jak sprawdzić bo na wszystkich numerach mam wyłączoną pocztę głosową.
 #1086947  autor: Remington
 02 sty 2020, 20:52
Bez obaw. Dzwoniąc na czyjś numer, niezależnie gdzie się dodzwonisz i w jakiej sieci masz telefon, płacisz tak jakby to on odebrał pod tym numerem. Ewentualne przekierowanie Ciebie na inny numer, czy na pocztę itp. to kwestia jego rozliczeń z jego operatorem.