Strona 1 z 1

[ABO] Rozmowy no-limit PL, paczka internetu na UE

Post:03 gru 2019, 15:04
autor: kowalp5
Cześć!

Okazuje się, że T-Mobile próbuje mi sprzedać na przedłużenie umowy ofertę gorszą, a w podobnej cenie :? Do tej pory miałem rozmowy i wiadomości bez limitu w UE, do tego paczkę internetu 20 GB – z dodatkowymi kartami SIM oraz część tej paczki dostępna też w UE (coś w stylu 20 GB, z czego 6 GB w UE). Na przedłużenie za podobną kwotę T-Mobile proponuje no limit rozmowy, dużą paczkę internetu tylko na kraj i bez dodatkowych kart SIM (kup pan następną usługę data do tableta :mrgreen: i koniecznie dopłacaj za zużycie zagramanicą :!: ).

Obecnie płacę 80 zł w opcji z telefonem. Myślę, że to dużo. Potrzebuję dzwonić i używać internetu spoza kraju dość często i nie chcę za to dopłacać z miesiącach, kiedy taka potrzeba zachodzi. Zmiana telefonu umiarkowanie chętnie, mogę też zadziałać na wolnym rynku, jeśli tak bardziej się będzie opłacać.

Preferuję ABO, bez skakania po promocjach na kartę i zmieniających się co kilka miesięcy pakietach.

Jakie usługi wziąć pod uwagę?

Re: [ABO] Rozmowy no-limit PL, paczka internetu na UE

Post:03 gru 2019, 15:24
autor: piotrzet
Masz ofertę prywatną? Jeśli tak to tam nie ma ofert bez internetu w UE. Owszem trochę zmieniły się warunki bo za darmo masz 1GB a później płacisz obniżoną cenę. Ale i to się chyba niedługo zmieni, bo T-M nie otrzyma raczej zgody na dopłaty tak jak to miało miejsce ostatnio w Plusie.
Co do dodatkowych kart SIM to u niektórych jest tak, że one dalej działają na takiej samej zasadzie jak wcześniej z tą różnicą, że nie masz ich nigdzie zagwarantowanych.
Kontaktowałeś się z SUK? Tam oferta jest zawsze lepsza. Podaj tylko wymagania to na pewno ktoś ci doradzi co można uzyskać maksymalnie.