DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1082495  autor: Maherr
 19 paź 2019, 09:07
To jest jakaś alternatywa w innej sieci dla pakiety tylko rozmowy za 9,90zł lub rozmowy+internet 15,90? Akurat w rodzinie korzystają z takich pakietów, widzę też że pakiet Rozmowy+SMS+Internet za 19,90zł został bez zmian.
 #1082514  autor: neotele
 19 paź 2019, 14:12
Maherr pisze:
19 paź 2019, 09:07
To jest jakaś alternatywa w innej sieci dla pakiety tylko rozmowy za 9,90zł lub rozmowy+internet 15,90? Akurat w rodzinie korzystają z takich pakietów, widzę też że pakiet Rozmowy+SMS+Internet za 19,90zł został bez zmian.
Zależnie od tego, ile dana osoba potrzebuje minut, GB i SMSów można rozważyć alternatywę:
Virgin #mini9: 9zł za 300min+300SMS+1GB;
Otvarta O! Najlepsza! : 13,99zł za no limit rozmowy + 11GB (minus: Jednorazowa opłata aktywacyjna: 24 zł);
wRodzine Pakiet 60 dni: 30zł co 60 dni za rozmowy i SMS no limit + 10GB .
 #1082520  autor: Maherr
 19 paź 2019, 17:57
Głównie chodzi mi o a2 które było za 9,90 i będzie teraz za 12,90 na no-limit na rozmowy z prostym pakietem cyklicznym. Nie chcę też abonamentu, bo starszej osobie przypadkowo włączy się internet czy coś kliknie i będą dodatkowe koszty.

Otvarta O! Najlepsza! : 13,99zł za no limit rozmowy + 11GB (minus: Jednorazowa opłata aktywacyjna: 24 zł); --- patrzyłem ale to abonament.

wRodzine Pakiet 60 dni: 30zł co 60 dni za rozmowy i SMS no limit + 10GB nad tym się zastanawiam i chyba poprzenoszę tych którzy mieli pakiet z internetem.
 #1082553  autor: pakierhakierxd
 20 paź 2019, 17:17
Otvarta jest niezła sam bym przeszedł gdyby Play -Redbull Mobile nie był lepszy :)
tzn w Play/Redbull Mobile mam za darmo do Play zawsze ,Dobry zasięg w domu ,wifi calling,vollte i sieć do 145 mb
(Plus tylko do 20 :( i jak testowałem to czasem Youtube mi na Plusie zrywał tak samo na Orange kiedy w Playu jestem od 2008 na własnym zasięgu prawie zawsze i jestem najbardziej zadowolony.

Pozdrawiam :)
 #1082570  autor: TomLee
 20 paź 2019, 20:08
otvarta to nie abonament na 2 lata tylko umowa na czas nieokreślony, czyli można ją w każdej chwili zakończyć. Niemniej jest to umowa i ja też wolę typowe oferty na kartę. wrodzinie to właśnie taka oferta, mam ją i jestem zadowolony. Pod względem jakości sieci znacznie lepsza od a2mobile.
 #1089281  autor: perxenat
 02 lut 2020, 00:31
klajfert pisze:
01 lut 2020, 19:34
Po jakich nadajnikach lata to całe wrodzinie?
Testowałem trochę to cudo. Jakość adekwatna do ceny - przynajmniej w moim odczuciu. Często wywala mi kartę z sieci - testowane na różnych telefonach, więc "chyba raczej" problem z kartą, ew. z zasięgiem. A2mobile też wysyłało liche karty, toteż traktuję to jako pewną prawidłowość.
Najbardziej doskwiera mi w sieci "wRodzinie" brak powiadomień, że ktoś próbował się do mnie dodzwonić, gdy karta była poza zasięgiem sieci (p. wyżej).
Wolę dopłacić 10 zł/msc i przepłacać u konkurencji. Przynajmniej da się korzystać normalnie z telefonu.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1089285  autor: TomLee
 02 lut 2020, 09:45
Ja natomiast jestem z sieci wrodzinie zadowolony. Mam tam główny numer i jest ok. Zasięg cały czas na nadajnikach plusa a nie Aero2. Trzeba po prostu spróbować bo w moim przypadku problemy, które występowały z siecią a2m obecnie ustąpił całkowicie.