Strona 1 z 1

[ABO] Kończy się umowa z Play, może jakiś pakiet z Multimedia?

Post:25 sie 2019, 20:21
autor: filip1333
Witam.
Mojej żonie kończy się w styczniu umowa z Play, mi się kończy kolejnego stycznia, też z Play. Żona ma w Play "FORMUŁA SOLO M", płaci 65 zł/m, rozmowy, sms-y, mms-y bez limitu, 10 GB internetu. Teraz jej Play proponuje, przez stronę internetową, bez telefonu: "SOLO M", 55 zł/m, rozmowy, sms-y, mms-y bez limitu, 20 GB internetu - umowa 25 miesięcy. Mamy też internet stacjonarny w domu z Multimedia, no i patrzyłem sobie na ich stronie - przeniesienie numeru to 19 zł opłata aktywacyjna, rozmowy, sms-y, mms-y bez limitu, 20 GB internetu: w cenie 28,98 zł.
Szukam tu porady, opłaca się przenosić w Multimedia? Jak jest ze stabilnością usług komórkowych, z zasięgiem? Napisaliśmy do nich wiadomość, jaki pakiet by Nam zaproponowali przy przeniesieniu numeru do nich z Play i jakbyśmy wzięli jakiś szybszy internet stacjonarny. Bo może daliby Nam jakieś zniżki w pakiecie, a jak ja w następnym roku przeniósł numer do nich, to jeszcze jakiś lepszy pakiet... A może radzicie żeby iść do salonu Play, żeby żona wzięła przedłużenie umowy na rok, a po tym roku, jak ja też bym przedłużał umowę z Play - to nie oferty solo, tylko duet? Może ta opcja byłaby lepsza, zostać w Play, tylko pokombinować żebyśmy mogli wziąć duet? A może w ogóle do jeszcze innej sieci się przenieść? :P Żeby były stabilne usługi, bez dużych problemów z zasięgiem, żeby był pakiet internetu w telefonie ze 20 GB miesięcznie.

Re: [ABO] Kończy się umowa z Play, może jakiś pakiet z Multimedia?

Post:26 sie 2019, 07:50
autor: pakierhakierxd
Zostałbym w Play ale na kartę ;)
30zł mc no limit rozmów sms 15gb/1 mb

Ja się zraziłem do wirtualnych operatorów ;) ,w4 mi zawsze działa a oni nie koniecznie.

Nawiasem mowiac jak masz dobry zasieg Orange to za 30 masz Orange Flex no limit rozmow sms mms i 30 gb !

z zona mozecie wziac tez nju wspolny pakiet za 38zl (2 nry).

Ja mam w Orange abo ale z powodu mega slabego zasiegtu w domu uzywam dodatkowo Playa.

Re: [ABO] Kończy się umowa z Play, może jakiś pakiet z Multimedia?

Post:26 sie 2019, 21:15
autor: Karlos20
Najpierw pociśnij Playa, to może zyskasz "kultowe" 25 zł abonamentu z no-limitami i 10GB neta z lejkiem 1 mega w umowie na czas nieokreślony. Jeśli to nie pomoże, próbuj gdzieś indziej. Jeśli masz neta w MM (Multimedia), to niegłupim pomysłem jest od nich komórka tylko sim (no-limit +20GB) za 24,99 lub 28,99 z fakturą papierową - pamiętaj, że usługa komórkowa jest na zasięgu Plusa, a umowę zawierasz na 24 miesiące.