Strona 1 z 1

[abo] dwa numery, dobry zasięg

Post:15 lip 2019, 13:37
autor: nikons
Witam wszystkich,

poszukuję oferty na abonament na dwa numery (do przeniesienia).

cena: jak najniższa wiadomo, jednak nie chciałbym wydawać miesięcznie więcej niż 70 zł
zasięg i stabilność sieci: priorytet, oba numery używam służbowo. Obecnie mam je w Nju mobile i jest TRAGEDIA, co najmniej połowa rozmów jest po prostu zrywana. Nigdy więcej!
Rozmowy i SMSy do PL: bez ograniczeń
Internet: raczej nie wykorzystuje więcej transferu niż 7 GB miesięcznie. Czasem jestem za granicą i byłoby miło, aby internet nie był strasznie drogi lub aby były pakiety internetu za granicę typu: wyślij SMS za 5 zł a dostaniesz XX GB do wykorzystania za granicą.

Rozważam zakup nowego telefonu tj. Iphone 7 lub 8, więc oferty z telefonem (ale jednym :) ) też mile widziane, o ile osobny zakup nie wyjdzie taniej.

Pozdrawiam!

Re: [abo] dwa numery, dobry zasięg

Post:22 lip 2019, 16:33
autor: nikons
Ktoś coś?

Re: [abo] dwa numery, dobry zasięg

Post:30 lip 2019, 15:57
autor: jaca87
Ja mam podobne potrzeby dwa numer, dobry zasięg abonament na firmę. Raczej bez telefonu bo chyba opłaca się go kupić indywidualnie.

Obecnei Play proponuje mi przedłużoenie umowy pół roku przed końcu na następujący warunkach. dwa abonamenty no limit plus (BIZNES BOX ULTRA) karta z internetem za 75zł netto. Ale zastanawiam się czy nie poczekac do lutego i nie wziąść np. Virgin mobile tam taka oferta to koszt około 43,5zł miesięcznie! Jedynie co to nei wiem jak z zasięgeiem.

Re: [abo] dwa numery, dobry zasięg

Post:30 lip 2019, 16:09
autor: piotrzet
nikons pisze:
22 lip 2019, 16:33
Ktoś coś?
To, która sieć ma dobry zasięg to musisz sprawdzić sam u siebie. Tutaj niestety nikt ci nie powie. W skali kraju najlepiej wypada N! czyli Orange lub T-M ale czy u ciebie będą działać dobrze to nikt ci nie powie, bo nikt nie jest jasnowidzem.