Strona 1 z 1

[ABO] Lajt mobile czy premium mobile

Post:27 cze 2019, 20:46
autor: marson
Witajcie

Czy ktoś ma doświadczenia z tymi dwoma operatorami? Pytam ponieważ chcę migrować z nju mobile i zastanawiam się gdzie przejść lajt mobile czy premium mobile? Generalnie oferty bardzo podobne, do premium mobile przekonuje się bardziej ze względu na dłuższe godziny pracy BOK, także w niedziele, w przeciwieństwie do lajt, gdzie nie pracują w ogóle w niedziele więc co w momencie jak będzie problem z usługami. Premium ma też punkt w moim mieście gdzie mogę podpisać umowę bez czekania na kuriera. Pytanie - jak z jakością usług? w obu tych sieciach, może ma ktoś doświadczenia z tymi dwoma sieciami, na telepolis znalazłem tylko jakieś szczątkowe tematy na temat premium mobile. Generalnie rozważam w zasadzie tylko te dwie sieci ponieważ chcę coś na infrastrukturze plusa, u mnie on najlepiej działa i ponadto umowa będzie na firmę a po drugie nie chcę umowy terminowej, w nju pod tym względem mi dobrze było, że mogę odejść z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Jak tam jest z netem, chodzi w porządku? Tak samo jak w plusie? Korzystam z plusowego netu mobilnego i transfery mam pod 40 Mbps, tego samego mogę spodziewać się w premium mobile / lajtmobile czy jednak priorytety robią swoje? Docelowo interesuje mnie oferta Freedom 3 za 30 zł w premium i oferta
lajtBIZNES L w lajtmobile jeśli ma to znaczenie. Pomóżcie w doborze - proszę.

Re: [ABO] Lajt mobile czy premium mobile

Post:28 cze 2019, 09:55
autor: obru
Lajt polecam. Miałem strzał w 10, potem na kartę pakiet studencki i byłem zadowolony. Na nieobciążonych BTS-ach miałem rekordowo transfer 129/45 Mbps (telefon Xiaomi Mi8), choć wieczorami ......hmm, bywała bieda. Żona też korzysta z tej sieci i nie narzeka. Jakość rozmów dobra, bez porównania do A2 mobile. Z minusów: brak bezpłatnego roamingu i internetu za granicą przy promocyjnych pakietach.

Re: [ABO] Lajt mobile czy premium mobile

Post:28 cze 2019, 13:01
autor: marson
Dzięki za odpowiedź a mógłby się ktoś wypowiedzieć w kwestii premium mobile?