DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1073489  autor: surface123
 08 cze 2019, 00:39
I co z tego jak brak volte, wificalling I dobrej sieci ... Brak też połączeń oczekujących i kilku innych udogodnien. Plus już dawno zszedł na plus, prawie zero rozbudowy.

Osobiście przetestowałem ostatnio volte i wificalling na Orange i uważam to za naprawdę spore udogodnienie :)

Przydałoby się w Orange jeszcze SMS i MMS po volte i byłoby super .

Niestety na Xiaomi Mi9 te usługi w Play nie działają poprawnie.
 #1073497  autor: Remington
 08 cze 2019, 07:45
surface123 pisze:
08 cze 2019, 00:39
I co z tego jak brak volte, wificalling I dobrej sieci ... Brak też połączeń oczekujących i kilku innych udogodnien. Plus już dawno zszedł na plus, prawie zero rozbudowy.

Przeczytałeś w ogóle pierwszy i trzeci post opisujące potrzeby autora wątku?
 #1073508  autor: kemsinenu
 08 cze 2019, 10:14
24bis24 pisze:
07 cze 2019, 12:03
kemsinenu pisze:
07 cze 2019, 10:34
Jest też Nowy Plush gdzie można zejść nawet do 10-15zł za miesiąc za nolimit + 10GB
oświeć dziesięcioma złotymi
Akurat miałem już zrobione 2 doładowania z 4 w promocji „5-te gratis” więc 4 czerwca:
40 doładowanie
40 bonus 100% doładowania
40 doładowanie
40 bonus 100% doładowania
4 bonus za częste doładowania
40 bonus za 5-te doładowanie
Razem 204
Daje to 8 miesięcy pakietu za 25zł przy wpłaconych 80zł, czyli 10zł na miesiąc w tym szczególnym przypadku.

Długoterminowo wychodzi średnio więcej, bo nie zawsze jest 100% gratis doładowania oraz są inne wydatki poza pakietem, ale to już sprawy indywidualne. Można jeszcze nieco zaoszczędzić ładując po 30zł zamiast 40zł jednak to mała różnica.

Gdyby nie polować na promocje doładowania to wyjdzie 20zł za pakiet dzięki promocji „5-te doładowanie gratis”.
 #1073510  autor: Remington
 08 cze 2019, 10:34
Przy wpłaconych 160 zł, bo inaczej nie byłoby tych 40 za 5-te doładowanie.

Brawo Ty!

@surface123
widzisz, każdy ma swoje priorytety. Autor wątku wymienił swoje i póki się nie sparzy lub nie zwiększą się jego potrzeby, te będą wystarczające. Ja np. z Plusha jestem bardzo zadowolony, problemy z siecią trafiły mi się tylko raz (w Orange i Play miałem je permanentnie), a VoLTE i WiFi Calling miałem w Orange i uważam tylko jako zbędny bajer, w ogóle mi ich nie brakuje.
 #1073529  autor: HankRearden91
 08 cze 2019, 13:50
Wziąłem a2mobile, ale kurde ten virgin kusi, bo mają jednak najtańszą opcję jeśli chodzi o same rozmowy i smsy, 3zł za miesiąc plus rok ważności konta. Zobaczymy jak to będzie z tym a2, jeśli kiepsko z zasięgiem, to chyba jednak wrócę do któregoś z głównych operatorów, ale t-mobile mi zalazł za skórę tym że automatycznie nie przenieśli mnie z mixa na kartę po wygaśnięciu umowy. Orange,t-mobile plus jak i play niestety widzę że trzeba wykupić abonament/umowę na czas określony aby przenieść numer. To tyle jeśli chodzi o wielką czwórkę :(