DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1065324  autor: Morricorne
 16 lut 2019, 07:22
Jak w temacie. Obecnie posiadam Orange Free na kartę.
Szukam takiej oferty z dobrym zasięgiem. Możliwością doładowania konta raz w miesiącu za 30 zł. Gdzie będę miał. Jak najwięcej internetu z jak najszybszą prędkością. Możliwość dokupienia dodatkowej paczki internetu. Gdybym wykorzystał internet z doładowan. Jak najdłuższą waznoscią konta oraz środków na internet po doładowaniu. Obecnie mam rok ważności konta.
Oraz w miarę tanie smsy do wszystkich.
Szukam czegoś takiego. Rozmowy mnie nie interesują.
Ktoś może coś polecić?
 #1065781  autor: Morricorne
 20 lut 2019, 14:00
marcz123456 pisze:
16 lut 2019, 16:56
To w Orange masz zły zasięg?
Nie interesuje mnie twoja opinia na temat zasięgu w Orange.
Podstawowym pytaniem, było to jaką ofertę polecają bardziej obeznani ode mnie użytkownicy.
Obecnie wstępnie już wybrałem. I przeniosę ten numer do Plush na kartę.
No chyba że tutejsi bywalcy zasugerują bardziej opłacalną ofertę i innego opa.
Proszę o konstruktywne wypowiedzi, trzymające się głównego nurtu mojego problemu.
 #1065795  autor: Remington
 20 lut 2019, 15:30
Morricorne pisze:
20 lut 2019, 14:00
marcz123456 pisze:
16 lut 2019, 16:56
To w Orange masz zły zasięg?
Nie interesuje mnie twoja opinia na temat zasięgu w Orange.

Już widzę zaczepkę i jeszcze to pozbawione szacunku małe "t", a ja tu choćby słowo opinii nie padło, więc wyluzuj.

Jeśli zaczynasz wypowiedź o tego, że ma być dobry zasięg, to nie zdziw się, że dla kogoś oczywistym wyborem będzie Orange. Doświadczenie z wielu tego typu dyskusji sprowadza się bowiem do tego, że nie ma co pytać innych o dobry zasięg, tylko trzeba samemu sprawdzić, która sieć działa najlepiej w tych miejscach gdzie bywamy najczęściej.

Pozostałe kryteria jasno określiłeś i z pewnością ktoś coś zaproponuje.
 #1065797  autor: piotrzet
 20 lut 2019, 15:38
Plus i szybki internet to w parze raczej nie idzie. No chyba, że chodzi o reklamę tej sieci. :lol: W Plushu o której ofercie mowa?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065803  autor: Remington
 20 lut 2019, 16:11
Wszystko zależy gdzie, dlatego polecam autorowi wątku samodzielny test.

Tam gdzie pracuję nadajnik Plusa jest w bloku obok i bez problemu mam prędkości rzędu 140 Mbps (w taryfie Plush). W domu mam 10-15 Mbps (i to i tak jest najlepszy wynik spośród wszystkich operatorów).

Każdy musi sam sprawdzić.