DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1063322  autor: Ullortnaci
 23 sty 2019, 22:43
Witam, ze względu na to, że Neostrada tylko do 20 Mb/s, a prawie przy domu wieża T-Mobile, to chcę zmienić internet na ten LTE bez limitu. Obecnie mam Orange Love z 3 telefonami pakiety 5 GB na każdy. Dzwoniłem na infolinię i zaproponowano mi 65 zł za internet do 60 Mb/s i abonament taki do wyboru:
3x bez limitu wszystko za 35 zł. Tu koszt 105 zł.
Lub
3x bez limitu za 20 zł + pakiet 2 gb na 2 numery i i jeden internet bez limitu za 21 zł. Łącznie 81 zł koszt.
Przyznam, że jeśli chodzi o internet, to jakichś większych zastrzeżeń do ceny nie mam, ale abonament komórkowy przy obecnej ofercie Orange na kartę wypada bardzo kiepsko. Czy można otrzymać coś lepszego?
Dodam, że z MVNO też lipa, bo mam w pobliżu tylko Orange i T-Mobile.
 #1063330  autor: piotrzet
 23 sty 2019, 23:53
Ile ma być internetu na numer? Lepszego niż to co jest na stronie nie dostaniesz ewentualnie rabat może jakiś niewielki ale to zależy od konkretnego konsultanta

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1063490  autor: pakierhakierxd
 26 sty 2019, 12:53
Weź sobie przetestuj tego T-Mobile u mnie pół roku było zawsze 30 mb ,teraz działa od 0 do 48 mb więc czasem dochodziło że nie dało się korzystać z internetu zarówno na 3g i lte.
Postraszyłem T-Mobile uke i zmniejszyli mi abo do 1zł mc do końca umowy,musiałem tylko spłacić router co zrobiłem i przeszedłem do kabla Orange -do 20 mb ale min to 15 mb i do tego mam tv ;)

Pozdrawiam :)