DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1059254  autor: Grimus23
 13 gru 2018, 13:09
Dzień Dobry.
W styczniu kończy mi się umowa w Orange. Najprawdopodobniej po 24 miesiącach.
Chciałbym przejść na ofertę na kartę.
W orange jest reklamowany pakiet bez limitu ze zwiększanym pakietem internetu w związku ze stażem w orange NA KARTĘ. Rozumiem więc, że abonament się w to nie wlicza i startowałbym od 15 GB. Nie wiem też, czy do ilu GB podniesie się limit przy automatycznym odnawianiu. Czy ktoś korzysta z tego pakietu i mógłby odpowiedzieć? Ciekawostką jest, że MMS-y się nie wliczają do pakietu, ale ja korzystam może z 2 w miesiącu.

Z drugiej strony jest T-Mobile. Oferta również za 25 złotych. Jednak jest tu mniej internetu, bez dodawania. Jednak są MMS-y i co najważniejsze - darmowe serwisy. Jak wiadomo YT zżera najwięcej danych.
W związku z tym, czy warto zmienić na T-mobile, czy pozostać przy Orange?

Pozdrawiam.
 #1059268  autor: maniek357
 13 gru 2018, 15:26
Ja bym został przy Orange.

Pakiet cykliczny 7zł / 7 dni. W tym są rozmowy i smsy bez limitu i 3 GB danych. Z każdym odnowieniem jest + 1 GB. Niewykorzystane dane się sumują. Po roku aktywnej usługi będzie 55 GB na tydzień. Szerzej opisane jest tutaj -> viewtopic.php?p=1027038&sid=1bcedce1be1 ... a#p1027038

Dodatkowo, za każde 2 zł doładowania jest bonus 1 GB. Doładowanie za 50 zł = 25 GB na 3 miesiące.
 #1059274  autor: sylwekZolkusza
 13 gru 2018, 16:28
Grimus23 pisze:
13 gru 2018, 13:09
Dzień Dobry.
Wariant miesięczny za 25 PLN , na start masz 15GB z usługi, oraz z doładowań od 15 -100 GB , zależy od kwoty doładowania, 1 GB więcej, działa jest przyznawany automatycznie, niema żadnych niespodzianek, pamiętać należy o ddpowiednio wcześniej wykonanym doładowaniu, operator przypomina. Jestem już ponad 14 miesięcy, teraz dostaje już 31 GB+GB z doładowań.
 #1059318  autor: Grimus23
 13 gru 2018, 20:49
Dziękuję za odpowiedzi.
Mam zamiar doładowywać tylko za 25 złotych, tak jak jest w pakiecie. Ewentualnie gdyby mi się skończył transfer przez końcem okresu, to doładować ten gigabajt czy dwa. Dlatego szukam pakietu z dużą ilością internetu. Na t-mobile patrzyłem właśnie przez brak transferu na yt, który jak wiadomo zżera większość internetu. Jeśli jednak lepsze jest sumowanie nieużytych gigabajtów w orange, to wybiorę ich ofertę.

Pozdrawiam.