DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1057015  autor: kuba.vectra513472
 25 lis 2018, 23:53
Witam szukam oferty abonamentowej na 3 numery. Dotychczasowa umowa się kończy i chciałbym znaleźć coś dobrego.
Obecnie była to umowa w Orange z rabatami za tv i Neostrada oraz 4 nr telefonów komórkowych. Teraz tv i Neostrada już nie będzie dlatego szukam innych opcji.

Na numerach potrzebuje rozmów i SMS bez limitu i minimum 5gb Internet. Oferty bez telefonu

Możecie powiedzieć jakie oferty i za ile złotych miesięcznie by to było?

Na stronach internetowych ciężko się połapać dlatego proszę was o pomoc.

Jeszcze chciałbym was zapytać ile bym płacił za taki abonament gdyby dobrać do jednego numeru Samsunga s8?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 #1057352  autor: damdol5
 27 lis 2018, 10:39
kuba.vectra513472 pisze:
25 lis 2018, 23:53
Witam szukam oferty abonamentowej na 3 numery. Dotychczasowa umowa się kończy i chciałbym znaleźć coś dobrego.
Obecnie była to umowa w Orange z rabatami za tv i Neostrada oraz 4 nr telefonów komórkowych. Teraz tv i Neostrada już nie będzie dlatego szukam innych opcji.

Na numerach potrzebuje rozmów i SMS bez limitu i minimum 5gb Internet. Oferty bez telefonu

Możecie powiedzieć jakie oferty i za ile złotych miesięcznie by to było?

Na stronach internetowych ciężko się połapać dlatego proszę was o pomoc.

Jeszcze chciałbym was zapytać ile bym płacił za taki abonament gdyby dobrać do jednego numeru Samsunga s8?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Kuba.vectra513472, napisałem na priv :)
 #1064433  autor: tampl1
 04 lut 2019, 20:51
Też szukam oferty na 3 nr telefonu ewentualnie myślę nad 4 numerem. Obecnie na trzech numerach płacę 60 zł m-c mam rozmowy sms do wszystkich no-limit i 23 gb internetu. Raczej interesuje mnie oferta z telefonem.
 #1064496  autor: freenet
 05 lut 2019, 13:43
Witam,
Mam abonament rodzinny w Lajtmobile.
Trzy numery. Płacę 66 zł za miesiąc. SMS, MMS, komórkowe i stacjonarne bez limitu, 4 GB internetu co miesiąc na każdy numer. Jest obecnie cenowo coś bardziej korzystnego? Warunki te same, nie gorsze.
Dzięki za odpowiedź.
 #1064507  autor: SACZI
 05 lut 2019, 18:35
Choćby Plush, gdzie przy 3 numerach masz za 20PLN nolimit voice, 10GB internetu, który rośnie do, bodajże 20, albo 25 GB.
Umowa na czas nieokreślony.
 #1064585  autor: freenet
 06 lut 2019, 15:14
Dziękuję dobry człowieku. Wiesz 50+ swoje robi :)
Wysłałem wczoraj zapytanie do Lajtmobile o nowy, korzystniejszy abo na 3 numery i przysłali mi dzisiaj nową ofertę , bezterminowy, za 53,89 zł.
Jednak mają ten bonus krajowy na roaming 20 zł. 50 min rozmów lub sms-ów, bez korzystania z internetu. Wtedy nie doliczą tych 20 zł jeśli nie przekroczę limitów.
Kilka razy do roku te 3 moje numery korzystają z roamingu i widzę że w Plush nie ma problemów z korzystaniem w roamingu. Chyba przy rozsądnym korzystaniu nie doliczają dodatkowych opłat za roaming i korzystanie z internetu, tak jak Lajtmobile? 50 minut rozmów na granicą może starczyć ale czasem może być mało.
 #1064587  autor: SACZI
 06 lut 2019, 15:44
Nie wiem o czym piszesz z tym roamingiem ...
Sam mam 2 nr w Plushu mniej więcej od wiosny 2018 i w tym momencie mają już 14GB na transfer danych w kraju, nielimitowane połączenia krajowe, sms/mms.
W roamingu do wykorzystania 2,5GB na transmisję danych co miesiąc w Uni Europejskiej i do tego nielimitowane rozmowy, sms, mms do Polski.
Jak dzwonisz na nr zagraniczny, czy to z PL, czy z zagranicy, operator dolicza koszty rozmów do rachunku (chyba, że takie połączenia są wliczone w abonament; a w Plushu nie są).
W tym momencie z PL do EU, minuta rozmowy kosztuje niecałe 2 PLN (1,8, czy 1,9PLN).
Ja płacę za nr już 20PLN, bo nr są już powyżej 3 miesięcy w seci.
Tutaj masz szczegóły oferty:
https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert

PS
1. Jak się zdecydujesz na przenosiny, nie daj sobie wlepić umowy na 24 miesiące, bo namawiają i nie wspominają o tej na czas nieokreślony.
Chyba, że chcesz, ale to już Twoja sprawa.
2. Wmawiają Klientom, że jest zakaz zmiany taryfy na niższą, co jest nieprawdą!
Nawet w regulaminie jest klarowny punkt, że aby zmienić taryfę należy wysłać sms/zadzwonić do BOA itd.
To taki "tryk".
 #1064593  autor: SACZI
 06 lut 2019, 16:08
Jeszcze 2 sprawy:
1. Na początku, do 3 miesiecy będzie 75PLN.
2. Plush = Plus. Sprawdź działanie sieci u siebie, bo oni lubią mieć marne parametry. Mi chodzi wyśmienicie, to i mam tel w Plusie.
 #1064601  autor: freenet
 06 lut 2019, 17:39
Dzwonił do mnie konsultant z Plusha. Przy przeniesieniu 3 numerów do nich - 60 zł od pierwszego miesiąca. Umowa bezterminowa.
Lajtmobile jest na nadajnikach Plusa, tak jak i Plush, czyli zasięg się nie zmienia w moim wypadku.
 #1064620  autor: SACZI
 06 lut 2019, 20:15
No to żeby być fair i uniknąć posądzenia, że "pracuje dla Plusa", to konkurencja z Orange daje to samo za 70PLN.
Tzn, pierwszy abo za 30PLN, drugi do niego za 9PLN, ale trzeci znowu za 30 i czwarty za 9PLN.
Zniżki działają parami:
https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi
Orange jest siecią lepszą technicznie, nowszą. W NJU działają VoLTE i WIFICalling, czego w Plusie (nie wspominając o Plushu) nie uświadczysz.