DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1029069  autor: her000ld
 28 paź 2018, 20:50
Cześć!

Szukam 2 najtanszych ofert dla siebie i swojego Taty.

1. Dla taty
- no limit rozmowy kom + stacjonarne

2. Dla siebie
- no limit rozmowy kom + stacjonarne
- internet 5GB (powinno wystarczyć, na ogol i tak korzystam z WiFi w domu)

Myślę dość mocno o a2mobile, mieszkamy w dużym mieście, wiec chyba z zasięgiem nie powinno być problemu... Czy są jakieś godne uwagi alternatywy i czy na starym telefonie Taty (nokia pokroju 3310) te nowe sieci będą dobrze działać?


aaa... obecnie posiadamy Orange Free na karte i korzystamy z pakietu cyklicznego 120min za 9zl/msc, ktory sam sie odnawia co jakies 2-3 tyg, bo na tyle tylko wystarcza, no i minusem jest, ze to tylko pakiet na rozmowy komorkowe (a na stacjonarne tez zdarza nam sie dzwonic).
 #1029071  autor: Karlos20
 28 paź 2018, 21:01
Dla taty i Ciebie można rozważyć a2mobile od Premium Mobile (tacie wystarczą same rozmowy na komórki i stacjonarne za 9,90 mies.), a Ty byś płacił 19,90 za no-limit minut, sms/mms i "niewyczerpalny internet".
Alternatywie dla taty: Rebtel z darmowym pakietem rozmów na komórki i stacjonarne, smsów i 1 GB neta - ale obecnie odradzam zamówienie tejże karty - wiele z nich nie działa (nawet zamówione z nowym numerem).
Obie sieci działają na nadajnikach grupy Cyfrowy Polsat (Plus i Aero2).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1029077  autor: Karlos20
 28 paź 2018, 22:00
Gdyby u mnie działała karta Rebtel, poleciłbym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1029091  autor: marokmon
 29 paź 2018, 02:05
To ja się podepnę - który no limit obecnie najlepiej nada się do intensywnego, ale okazjonalnego dzwonienia z kilkoma nr (play i stacjonarne)? Chodzi mi także o kwestię ew. odblokowania nr. W Orange mam nr stażowy, a taki pakiet za 5zł na 5 dni by był idealny, ale w razie blokady obawiam się utraty tego nr.