DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1124994  autor: tomasz23
 30 lis 2021, 19:41
Dzień dobry.
Mam problem z wyborem oferty.
Obecnie
jeden numer Tmobile abonament do września 2022r (25 pln 10 gb)
dwa numery Lajtmobile abonament do stycznia 2022r (40 pln za 2 numery no limit 30gb)
jeden dodatkowy numer.
Najchętniej chciałbym je mieć w jednej sieci T mobile.
Zależy mi na stabilności sieci. 20-30gb internetu na numer
Oferta z biura obsługi to przeniesienie 2 numerów na mix plus nowy numer łącznie 90 pln za 3 numery. Oferta no limit 10 gb plus 5gb za zgody marketingowe. Dodatkowo podojenie po doładowaniu. Łącznie no limit i 30gb. Może zaproponujecie korzystniejsze rozwiązanie.
Z góry dziękuję.
 #1124995  autor: iphoneski
 30 lis 2021, 20:30
Karta T-M: 25 zł za numer. Masz w tym 20GB i dodatkowe gigabajty raz:dwa razy w miesiącu, realnie ok 25GB. A jak dopłacisz do 30 za numer dostajesz 30GB i serwisy video nie pomniejszają pakietu danych. Wydaje mi się, że na spokojnie starczy ci ten pakiet za 25 zł, czyli łącznie płacisz 75 za wszystko.