DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1103146  autor: Marcel82
 16 wrz 2020, 09:27
Karlos20 pisze:
29 cze 2020, 14:55
andrzejgolota:
> odNOWA: 5 zł = 1GB neta, 9 zł = 2GB, 25 zł = 6GB ważne bezterminowo, zasilasz konto i kupujesz pakiet kiedy chcesz. Korzystając ze środków z pakietu/zasilając konto unikasz comiesięcznego haraczu 2 zł.
> Internet na Kartę w Play (INK): zmieniasz w Play24 taryfę na "Internet na Kartę 50 zł", zasilasz konto za 50 zł i otrzymujesz aż 21,64 GB neta, włączasz usługę za 50 zł i od razu dostajesz kolejne 2GB - tworząc już 23,64 GB bonusu które będą ważne łącznie rok, a przez kolejne 11 miesięcy otrzymasz paczkę 2GB co miesiąc. Kasa doładowana będzie ważna rok. Aby neta wystarczyło na dłużej i masz nocny tryb życia, polecam włączyć za 5 zł miesięcznie nocki bez limitu, wtedy net jest totalnie nielimitowany codziennie w godz 0-9.
Podbijam temat, 27.08 nikt mi nie odpisał, ale tego samego dnia kupiłem starter OdNOWY i jest ok.

Teraz inna sprawa.
Dałem ciała i nie przedłużyłem neta. Jak najtaniej w Play (bez podpisywania nowych umów) nabić 10-20 GB?
Mama ma tablet używany głównie w domu, ale też w ogrodzie, więc czasem jej zjada coś. Jak szaleje, to i 3-4 GB miesięcznie ;)
Inna kwestia: w Play24 nie widzę opcji przejścia ani na OdNOWĘ ani na INK. Można przejść bez startera? Nie potrzebuję kolejnego zarejestrowanego numeru do kolekcji.
 #1103195  autor: forum_tg
 16 wrz 2020, 19:29
szybko i tanio to jak wcześniej zostało napisane: przenieść numer to OFnK, 2 GB na rok, doładowujesz, dostajesz GB ważne też rok (jak te wcześniejsze GB) i na rok zapominasz.
Minus: nie jest z Play.
 #1103424  autor: Robin560
 20 wrz 2020, 10:32
Karlos20 pisze:
29 cze 2020, 14:55
andrzejgolota:
> odNOWA: 5 zł = 1GB neta, 9 zł = 2GB, 25 zł = 6GB ważne bezterminowo, zasilasz konto i kupujesz pakiet kiedy chcesz. Korzystając ze środków z pakietu/zasilając konto unikasz comiesięcznego haraczu 2 zł.
> Internet na Kartę w Play (INK): zmieniasz w Play24 taryfę na "Internet na Kartę 50 zł", zasilasz konto za 50 zł i otrzymujesz aż 21,64 GB neta, włączasz usługę za 50 zł i od razu dostajesz kolejne 2GB - tworząc już 23,64 GB bonusu które będą ważne łącznie rok, a przez kolejne 11 miesięcy otrzymasz paczkę 2GB co miesiąc. Kasa doładowana będzie ważna rok. Aby neta wystarczyło na dłużej i masz nocny tryb życia, polecam włączyć za 5 zł miesięcznie nocki bez limitu, wtedy net jest totalnie nielimitowany codziennie w godz 0-9.
jaki starter jest do tego potrzebny?
mam kartę zasięgową jakoś z 2016/2017 sugeruję się datą ważności do 01.07.2019
nazwa taryfy play internet na kartę 0zł. Zadziała to na tej karcie?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1103463  autor: Karlos20
 21 wrz 2020, 07:10
Robin560: zadziała, ale musiałbyś zmienić taryfę na Internet na Kartę 50 zł (łatwo to zrobisz dodając numer do komputerowego Play24).
Potem robisz rzeczy, o których pisałem poprzednio (doładowanie min 50 zł > aktywacja "24GB na rok" > korzystanie z bonusu lub aktywacja nocek lub dni bez limitu danych).

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen: