DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1088245  autor: Worthless
 17 sty 2020, 21:12
Cześć, obecnie jestem w a2mobile na pakiecie za 19pln, nielimitowane sms/rozmowy, 10gb bez lejka, lecz rozglądam się za lepszą ofertą. Nie chciałbym przekroczyć 25pln miesięcznie, zależy mi głównie na sporym necie, milewidziane jakieś dodatkowe pakiety na youtube/netflix (kilka sieci to miało), rozmowy jeśli nie nielimitowane to myślę że z 20h by wystarczyło, smsów może z 50. Ważność konta - wolałbym opłaty co 31dni.
 #1088246  autor: Remington
 17 sty 2020, 21:20
Jeśli nie masz problemów z siecią/zasięgiem, to Plush na kartę już za 25 zł/mies. daje 10GB na Youtube (i TikTok, ale nie Netflix).

Ciekawą ofertą będzie też pewnie Orange Flex, ale zaczekaj aż opisze Ci go ktoś bardziej w tej ofercie obeznany.
 #1088539  autor: pakierhakierxd
 22 sty 2020, 08:15
Orange Flex 25/30zł no limit rozmowy sms mms 15gb/30 gb + mozesz sobie wlaczyc netflix itp bez limitu na dzien/tydzien/mc -5/10/20
https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/S ... d-p/158669
O ile masz ok zasięg Orange ;)

Pozdrawiam :)
 #1088571  autor: muchakk
 22 sty 2020, 15:45
Jeżeli dopuszczasz abonament to z swojej strony mogę polecić lajtmobile: https://lajtmobile.pl/abonament/oferta-abonament/ za 19,99zł masz no limit i 30GB netu co miesiąc. Korzystam z tej opcji od 4 miesięcy, ale w duecie i jestem bardzo zadowolony.