DAJ CYNK
  • W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.
W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.

Moderator: Moderatorzy

 #1100646  autor: duchu
 03 sie 2020, 17:32
Witam

Otrzymalem bardzo wysoki rachunek za internet - ponad 1400zl. Jestem abonentem PLUSH INTERNET L. Place 25zl/miesiecznie, ale w ostatnim okresie rozliczeniiowym wlaczym usluge wakacje od internetu.W tym czasie mialem wyjeta karte SIM z routera. Nie pamietalem do kiedy mam okres rozliczeniowy wiec otworzylem aplikacje PLUSa, ktora pokazywala, ze wciaz mam ponad 20GB do wykorzystania, nie znalazlem informacji o usludze wakacje od internetu wiec wlozylem karte do routera. Godzine pozniej w aplikacji zobaczylem cos takiego:
Obrazek
https://1drv.ms/u/s!AkfJpQ2JCFJBiLwoy6X ... Q?e=1zXbHv
Prosze o pomoc, kwota na fakturze to znaczna czesc mojej miesiecznej pensji. Myslalem, ze takie praktyki jak lapanie klientow na rozliczanie cennikowe sie skonczyly i po przekroczeniu limitu/wylaczeniu pakietu najpierw pojawia sie jakies ostrzezenie albo blokada ktora trzeba zdjac zeby dalej korzystac. Tymczasem tutaj nawet aplikacja wprowadza w blad nie sugerujac niczego takiego. Co moge z tym zrobic?
 #1100681  autor: perxenat
 04 sie 2020, 10:08
duchu pisze:
03 sie 2020, 17:32
Otrzymalem bardzo wysoki rachunek za internet - ponad 1400zl. Jestem abonentem [...]
Zobacz na umowę, jaka jest maksymalna kwota miesięcznej opłaty (lub podobnie się nazywa) - nie mogą Tobie naliczyć więcej opłat za swoje usługi niż ten LIMIT, co jest na umowie.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1100684  autor: marcin19883
 04 sie 2020, 11:39
Po skończeniu pakietu, załącza się lejek 32kbps. Skontaktuj się z BOK i wyjaśnij sprawę. Tu na forum nikt nie ma wglądu na twoje konto.
 #1100689  autor: Remington
 04 sie 2020, 12:24
perxenat pisze:
04 sie 2020, 10:08
Zobacz na umowę, jaka jest maksymalna kwota miesięcznej opłaty (lub podobnie się nazywa) - nie mogą Tobie naliczyć więcej opłat za swoje usługi niż ten LIMIT, co jest na umowie.

Coś się zmieniło? Limit należności to jak dotąd była kwota, po przekroczeniu której operator mógł zażądać kaucji na poczet dalszych opłat, ale nie spotkałem się z zapisem, że to cokolwiek zabezpiecza.