DAJ CYNK
  • W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.
W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.

Moderator: Moderatorzy

 #1084468  autor: energyypl
 24 lis 2019, 19:43
Witam mam taki problem otóż kupiłem w euro AGD HTC u12+ niestety przy 3 ładowaniu cos się zepsulo i gdy odłączyłem od ładowania (na ekranie 60%bateri) telefon zgasł, odpalam i wyskakuje że bateria na 0. Po godzinnym ładowaniu bez zmian, zmiana ładowarki nic nie pomogła. Waszym zdaniem telefon miał wadę od nowości? Jak ugryźć teraz sklep aby mieć telefon jak najszybciej????? Reklamować z gwarancji rękojmi czy co?
 #1084473  autor: Remington
 24 lis 2019, 21:17
Kiedy kupiłeś i czy jako osoba fizyczna czy na firmę?

Zasada jest prosta: jeśli można to korzystać z rękojmi (najlepiej zgłosić tuż przed Świętami, będą mieć mniej czasu na odpowiedź). Gwarancja jest na warunkach gwaranta, nieporównywalnych z rękojmią (no może jak się kupi Rolls Royce’a lub coś podobnego to jest inaczej).
 #1084478  autor: Remington
 24 lis 2019, 23:21
W takim razie rękojmia u sprzedawcy. O gwarancji nawet nie myśl i nie daj się na nią namówić w sklepie.