DAJ CYNK
  • W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.
W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.

Moderator: Moderatorzy

 #1075856  autor: tomus261
 10 lip 2019, 15:39
Witam serdecznie.
Postanowiłem założyć wątek, gdyż może przeczyta to ktoś władny w jakimś stopniu lub chociaż podpowie w trapiącym nie problemie .
Mianowicie w Orange jestem bardzo długo ( ale to chyba błąd). Trzy lata temu przeprowadziliśmy się kawałek za miasto i tak się zaczęła przygoda. Oczywiście zasięg kulał i różnie bywało. Ale na spokojnie mogliśmy się komunikować. W miedzy czasie podpisałem umowę, którą spokojnie przetrwałem . Oczywiście cały czas zapewniano że niedługo zasięg się poprawi za sprawą nowego nadajnika w mojej miejscowości. Takie same zapewnienia były również rok temu gdy podpisywałem kolejną umowę na numery. I teraz cała katastrofa. Ok pół roku temu coś się popierdzieliło i do tej pory trwa moja gehenna . Nie ma zasięgu w żadnej technologii. Przełącza się tylko i skacze cały czas. Muszę ganiać po działce żeby porozmawiać z kimkolwiek. Dodzwonienie się do nas graniczy z cudem.
Oczywiście reklamacje i zgłoszenia faktów są traktowane z góry systemowo. Na początku oczywiście twierdzenie, że mam włączyć sobie Wi-Fi Calling. Problemem jest to że posiadam motorolę nie przypisaną przez Orange. Aplikację wycofali i tyle. Oczywiście każą cały czas cierpliwie czekać na rozbudowę , która ma niby być w drugim kwartale 2020 roku ( w to też już nie wierzę).
Poszedłem do salonu i miły Pan napisał to wszystko i dopisał że rozważam rozwiązanie umowy z winy operatora. W odpowiedzi dostałem informację, że nie mogę gdyż to usługa mobilna i nie zapewniają wszędzie zasięgu . OK nie zapewniają to zrozumiałe dla nowego klienta bo ma wybór ale u mnie zasięg po prostu zniknął :D. Jak to ugyść bo nie uśmiecha mi się czekanie do czerwca na koniec umowy lub płacenia kary za niby promocję . Miałem trochę ludzi znajomych, które były w stanie pomóc ale niestety nie pracują już u tego operatora. Naprawdę nie chcę nic innego tylko spokojnie rozmawiać. Kupiłem startery innych operatorów i znalazłem jednego gdzie pomimo mizernego zasięgu spokojnie jestem w stanie rozmawiać .
Może coś podpowiecie lub ktoś może to popchnąć gdzieś wyżej ?
PZD Tomek

B