DAJ CYNK
  • W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.
W tym dziale znajdziesz pomoc przy sporach i reklamacjach dotyczących usług telekomunikacyjnych lub sprzętu.

Moderator: Moderatorzy

 #1072136  autor: unnameduser
 19 maja 2019, 22:16
Jakie są możliwości "walki" z T-Mobile? Co w przypadku odrzucenia reklamacji (w słusznej sprawie)?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 21:19 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wydzielenie wątku

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1072143  autor: Remington
 19 maja 2019, 23:53
Wykop sądząc po niektórych nickach i wulgarnym języku jest popularny wśród znających życie tylko z teorii Januszów.

Historia z tego linku dotyczy gościa, który zamiast zagłosować nogami i pójść tam gdzie będzie zadowolony, uparł się by walczyć z wiatrakami. Aż wiatraki DonKichotowi podziękowały. Jeśli na tym skorzystał to punkt dla niego.
 #1072160  autor: unnameduser
 20 maja 2019, 08:13
Nie bardzo wiem co ma wnosić ten komentarz...

Może wyrażę się bardziej precyzyjnie - do jakich instytucji można się zgłaszać z prośbą o pomoc? Pytam tutaj, licząc na wypowiedź osób mających doświadczenia w podobnych sprawach.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1072169  autor: Remington
 20 maja 2019, 09:51
unnameduser pisze:
19 maja 2019, 22:16
Jakie są możliwości "walki" z T-Mobile? Co w przypadku odrzucenia reklamacji (w słusznej sprawie)?

Tu masz to opisane: https://cik.uke.gov.pl/uslugi-teleko/do ... eklamacje/ . Poza możliwością polubownego rozwiązywania sporów przez UKE, zostają jak w każdej sprawie konsumenckiej: Miejski/Powiatowy Rzecznik Konsumentów, organizacje konsumenckie, sąd cywilny.
 #1072264  autor: mister_magister
 21 maja 2019, 17:34
Koles zamiast rozwiazac to normalnie zachowal sie jak dzieciak. Kurde ja tez mialem problemy z predkosciami w pewnych godzinach, ale w telefonie w miejscu zamieszkania, wiec nie bylo to dla mnie jakos bardzo uciazliwe, przez pol roku dawali mi rabaty, a jak poprosilem o rozwiazanie umowy za porozumieniem stron w pierwszej reklamacji dostalem zgode...