DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1009820  autor: serek5555
 28 sie 2018, 15:34
Witam!

Dostałem e-maila że doładowanie przelewem sms jest w złym dziale i nie powinno się umieszczać w dziale "doładowania" tylko w "usługach", choć do wczoraj od zawsze tak było.

Poniżej treść
-----------------------------------------------------------
Usunęliśmy z Allegro oferty:

Tutaj był tytuł i numer oferty

ponieważ zostały one wystawione w błędnej kategorii. Jeżeli przedmiotem oferty jest wykonanie usługi, prosimy ją wystawić w kategorii Usługi. Wystawienie takiej oferty w innej kategorii, przeznaczonej dla sprzedaży przedmiotów, będzie naruszało zasady Allegro.

Ponadto treść ofert usługowych ma często charakter reklamowy, co jest sprzeczne z zasadami tworzenia opisu sprzedaży konkretnego przedmiotu w naszym Serwisie. Natomiast kategoria ,,Usługi" ma ogłoszeniowy charakter i jest przeznaczona właśnie dla ofert usługowych.

Dalsze naruszanie zasad może doprowadzić do zawieszenia konta.

Opłaty za wystawienie usuniętych ofert zostały zwrócone proporcjonalnie do czasu w którym były widoczne w Serwisie. Usunięte oferty znajdziesz w zakładce "sprzedane" lub "niesprzedane" w zależności od tego czy doszło w nich do sprzedaży. Allegro nie przywraca usuniętych ofert.

Aby skontaktować się z nami, nie wybieraj opcji "Odpowiedz" (ponieważ wtedy wiadomość do nas nie dotrze), tylko skorzystaj z poniższego odnośnika:

http://allegro.pl/pomoc/kontakt

Pozdrawiamy
Zespół Allegro
--------------------------------------------------------
Co o tym myślicie?
Sprawdzałem prowizję w dziale "usługi" jaki jest koszt wystawienia ogłoszenia jednego doładowania 5 zł, to wychodzi że trzeba zapłacić 9 zł. :-)

Od wczoraj u nich nie można już kupić takich doładowań z działu "Doładowania".